Kiko

Ár:   €7.95   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szgreta, Módosítva: 2017. november 15.

Ár:   €7.95
Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   külföld, online

Égetett szemhéjárnyaló duó nedves és száraz használatra. Fényes, gazdag és építhető színeket biztosít.

24 változatban kapható

Ár: 1990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, postán maradó
szgreta

2019. február 17.

Ajándékba kaptam ezt a szemhéjpúdert. Egyébként nem szoktam ilyesmit használni,de ez végül megtetszett, szóval még ecsetet is vettem hozzá. Alkalmakra szoktam feltenni, szárazon.Nekem tetszik, szerintem tartós, és nem túl erősek a színek sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

hanita

2017. november 15.

A legnagyobb kedvencem a markatol ez az egetett szemhej duo. Szarazon is szikrazo, jol satirozhato festek paros egy magnessel zarodo, atlatszo fedeles muanyag tokban. Nappalra elegendo szarazon hasznalva, nedvesen pedig intenziven fenyes szineket lehet felutogetni a szemhejakra. Tartos, teljes napot kibiro szem sminkek keszithetoek csupan egy jo satirozo ecsettel. Nem igazan porolnak a sajatjaim, de csak harmat birtoklok. Kicsit dragabb darabok (£8) a marka kinalataban, am olyat tudnak, amit keves vetelytars.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 15.

steffy

2017. november 15.

Két színösszeállításban is vettem leárazáskor. Milani szemhéjalapozót használok, és többnyire vízesen vittem fel, úgy nagyon tartós. Szárazon még nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.