Kiko

Ár:   €5   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,20 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: killerqueen, Módosítva: 2015. december 18.

Ár:   €5
Kiszerelés:   1,20 g
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tartòs szàjkontùrceruza

balvenie

2018. március 23.

Leárazásnál vettem belőle két színt, a 313 és 318-as színeket. Nagyon szeretem ezeket a ceruzákat, igazán krémesek, a színűk gyönyörű, könnyen felvihető és satírozható. Lehet, hogy később más színeket is be fogok szerezni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

jadegirl

2018. január 8.

Nem szeretem, a Smart szajceruza sokkal jobban bevalt. Mivel kremes ezert nagyon nehez tuhegyesre hegyezni es szinte azonal el is tompul. A Natural szin sem olyan mint amire szamitottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

tonic

2017. március 22.

Tartós, amit keresek régóta, a színe nem jön be annyira,kicsit más életben,mint a fotón volt,de majd próbálkozom más árnyalatokkal-ha lesz készleten,mert sokszor nincs-, azt is kipróbálom,mert a minőséggel,tartóssággal meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 22.

miomio

2016. június 2.

A 303 színben rendeltem meg. Úgy hírlik, hogy ez az árnyalat a hírhedt Charlotte Tillbury Lip Cheat ajakkontúrceruzájának Pillow Talk színben a hasonmása. Mindenképpen szerettem volna kipróbálni, bár neten nem tudtam teljesen meggyőződni a szín pontos tónusáról. A külső szuper, a színkombináció az arannyal nagyon elegáns, sőt papírdobozban érkezik. A színt én burgundy alaptónusú sötétebb árnyalatú nude színnek írnám le. Annyira nem értek hozzá, de nekem ez ugrik be :D Az ajkakon nagyon jól tart, bársonyosan vonja be őket. A száraz részeket természetesen kiemeli, viszont nekem minimálisan szárította csak az ajkaimat így a tavaszi-nyári időjárás mellett.
A 4.9 euros árat szerintem tökéletesen megéri, viszont én szeretnék megválni tőle, mert ez a szín számomra nagyon erős, sápadt bőrrel , világos hajszínnel megáldva nekem ez túl wampy.
A későbbiekben ha netán rendelek az oldalról mindenképpen választok majd másik színt mert ezért az árért szerintem ilyen jó minőséget, tartósságot ritkán kapni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Tvylvis

2016. január 15.

Hát, a Kiko eltüntette a kedvenc kis szájkontúromat (klasszikus fa ceruza...), és ezt hozta ki helyette két új rúzzsal együtt (rengeteg új termékkel jönnek ki sorban, új design, új formula, új ár....).
Két MAC rúzshoz vadászok kontúrt ezerrel (All fired up, Lady danger), és mivel ott csak az általam nem igazán kedvelt a pro longwear verzióban lenne lehetőség, benéztem a Kikoba. Egyébként én eléggé megszállott kontúrozó vagyok, a legtöbb esetben alapként használom.
Ez az új vonal sajnos nem fa. Lehet, hogy ódivatú vagyok, de tapasztalatom szerint a fa ceruzák sokkal kevésbé száradnak ki, törnek el, mint a tekerős és a műanyag verziók, jobban is szeretem őket. Ez műanyagból van, azt még nem tudom, hegyezni milyen lesz, annyit nem használtam még.
A színek elég változatosak (összesen 16 van a honlap szerint, én 10-et láttam élőben), bár sajnos vörös árnyalatokból gyengébb lett a felhozatal. Kipróbálni egy rózsaszínes, korallos színt hoztam (302). A tartóssága hihetetlen. A kézfejre felkenve 1-2 másodperc után alig lehet eldörzsölni. A sima micellás víz, olajmentes sminklemosó meg se kottyan neki, kell valami olajos cucc. Szóval kvázi lerobbanthatatlan. Sajnos, mint minden tisztességes kontúrceruza, szárít, méghozzá elég tisztességesen. Az eladó ugyan győzködött, hogy ez krémes, és nem szárít, de ez inkább marketingszöveg. Egyébként nagyon jól siklik, natúr ajkakon - értem itt, primer nélkül - is nagyon jól eloszlatható. Önmagában ezt én nem hordanám, mert szerintem túlságosan száraz, matt kinézetű, bár mondjuk ez ízlés dolga. Egyébként érzetre, állagra, tartósságra nagyon-nagyon emlékeztet a MAC pro longwear kontúrjára. Összességében nagyon jó terméknek tartom, és bár az imádott MAC kontúrjaim nem üti ki, érdemes megnézni őket közelebbről. Szerintem megérdemli az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.