Kiko

Ár:   €10   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mflora, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   €10
Lelőhely:   külföld, online

Multifunkcionális színezett krém: óvja, tökéletesíti és hidratálja a bőrt. A formula tengerparti tátorján kivonatával gazdagított, mely energizáló és védő tulajdonságokkal rendelkezik. Felvitel után a friss és kényelmes textúra második bőrré válik, alacsonytól közepes fedésig építhető, és természetes hatású.

7 árnyalatban kapható

bohub

2019. július 12.

Annyira szeretném szeretni, de a kombinált bőrömön nem az igazi. Tetszik, hogy természetes sminket lehet vele készíteni. Talán az illata egy picit erős, bár még nem a kellemetlen kategória. Viszont 1-2 óra alatt nekem már zavaróan kifényesedik a T-zónám és nyilván ezeken a helyeken le is kopik. Tutira elhasználom a fényvédő hatása miatt, de újra venni már nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

szilvike92

2019. május 28.

Ez eszméletlenül jó!!!! Eddig a Chanel vitalumiere aqua-t használtam, ami árban kissé magasan van..nem vártam sokat ettől a KIKO cucctól, az official weboldalukon rendeltem, de ez hihetetlen!!!!
Olcsó, nagyon olcsó és mennyire tökéletes, természetes fedés, semmi maszk hatás, nagyon jó érzés a viselése és nekem nap végén jobban tartott,mint a Chanel.
Nem ajánlom annak, aki vakolatot visel az arcán, ez könnyed fedés kevés bőrhibával rendelkező arcra és erősebb,mint egy BB krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

StBea

2019. január 30.

Hétvégén Milánóban jártunk, persze barátnőm biztatására az első utunk egy KIKO üzletbe vezetett... szinte minden akciós volt, így 6,95 EUR-ért sikerült beszereznem ezt a szuper BB krémet. Régóta keresem az igazit, most megtaláltam. Szép a színe, megfelelő a fedése, és olyan érzés, mintha semmi sem lenne az arcomon. 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

MateHanna

2019. január 11.

Szerintem BB krémhez képest igen jól fed. Nagyon szép bőrt eredményez, és természetes. Ajánlani tudom. ☺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

kolibry

2018. december 4.

Nagyon szeretem! Tökéletesen fed bb krémhez képest és természetes hatást ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Nagyon szeretem! Tökéletesen fed bb krémhez képest és természetes hatást ad.

vaudrey

2018. június 4.

Ha nem vágyom nagyon fedésre, akkor használom. Szivaccsal szoktam felvinni, nálam ecsettel nem működött. Vékonyan púderezem, és úgy nem fényesedik ki jobban a bőröm, mint mással. Nem nagyon tudnék rá panaszkodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Livomivo

2018. január 11.

Az 1-es szinben vettem meg, tokeletesen passzol az NC10-es boromhoz. A nap vegere a borom beszivta a pigmenteket, de ez nalam elofordul. Egyebkent is alacsony a fedokepessege, de tobb a szinezett arckremnel.
Szerintem szaraz borueknek valo, engem alaposan kifenyesitett (T-zona), anyukam kapta meg, akinek szaraz bore van es gyonyoruen egysegesitette, illetve hidratalta az arcat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.