Kiko

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2 x 4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorka., az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2020. december 17.

Kiszerelés:   2 x 4 ml
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

Brilliáns ragyogás 10órán keresztül.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

tiamoitalia

2019. október 22.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: tökèletes!
Hihetetlen, hogy ennyire tartós, mégsem szárit. Nálam kibir egy egész napot. Meg mindig csodálkozok, mikor tükörbe nézek és a rúzsom tökéletes, pedig utánam van két kávé, pizza, miegymás...ráadàsul megszokásból gyakran nyalogatom a számat, de nem kopik. A legtartósabb szájfény -rúzs, amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: tökèletes!

pqampuska55

2017. december 13.

Az újabb csomagolású termékből a Sangria és a Rosy Mauve árnyalat lapul a táskámban.

Konkrétan tökéletesek.

Ha lehetne 5 pont fölé pontozni megtenném. Erősen pigmentált, nagyon tartós, a nap folyamán ugyan kopik egy kicsit, de olyan mintha ez mindenhol teljesen egyenletesen történne, inkább csak fakul az árnyalat. Amikor nincs kedvem túl erős rúzst feltenni, akkor 3-4 pöttyöt ujjal eldolgozok az ajkaimon, így sokkal lágyabb, munka közben is viselhető árnyalatot kapok, ami ugyanolyan tartós, mint amikor ecsettel normális mennyiséget viszek fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Konkrétan tökéletesek.

Nonaa

2017. november 25.

A sötét bordó verzió van meg, gyönyörű a fedése, és nagyon tartós (egyedül az ajkam belsejénél kopik eléggé, ott újra kell kenni a nap folyamán).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Tbarbiii

2017. szeptember 30.

Az új kiadása van meg. Egyszerűen imádom már vagy 5 színben van meg. Nagyon színes a választék így szerintem mindenki talál megfelelőt magának. Akár mattként akár a fénnyel is lehet használni és nem szárít annak ellenére, hogy mennyire tartós! Csak ajánlani tudom !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Lettih

2017. augusztus 6.

Már az újabb csomagolással vettem, nem tudom, hogy van-e érdemi különbség, de csodálatosan tartós és erős színe van, ráadásul nem ragacsos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Kencefice

2017. február 17.

Nagyon gyönyörű színe van és brutálisan tartós. Még sosem találkoztam ilyen tartós rúzzsal és mindennap meglepődöm, amikor a napi x kávé, ebéd, szendvicsek, kiskanálkával evett Nutella (csak a nehéz napokon:) és egyebek után úgy kell kisikálni este.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 17.

Merlotwine

2017. január 22.

Imádom ezeket a tartós/matt rúzsokat, nagyon sok féle van, évek óta használom őket, gondoltam kipróbálom ezt is, le volt árazva, mert most új csomagolással jön ki (az új nagyon csinos, nézzétek majd meg!!!).
Nálam ez nyert, mert bár a többi márkával is 1-2 kivétellel elégedett vagyok, de ennek a szájfénye is nagyon jó, valamint kis finom, süti illata van! Egyenletesen fed, krémes, könnyű felvinni, kevésbé szárítja a szám, mint a többi ilyen rúzs, és szépen mattra szárad.
Ki fogok próbálni több színt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

Ki fogok próbálni több színt is.

killerqueen

2014. december 10.

Nem vagyok nagy Kiko rajongo de ez valami brutalisan jooooo!!!
Nem szajfeny hanem a Lipfinity-hez hasonlo tartos folyekony ruzs. Most vettem, elkepesztoen tartos! Es az ara, 7 euro, ingyen van! A masik tubusban levo fennyel van anelkul, szuper darab!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 10.

Nem vagyok nagy Kiko rajongo de ez valami brutalisan jooooo!!!

Kunkom

2013. október 3.

Tenyleg szuper!En Ausztriaban vasaroltam (SCS),mert sajna itthon nem kaphato.Szoval ara kb.7€ ami igen kedvezo.Elsore csak egy vakito pirosat es egy natur szint vettem belole.Gondoltam a tobbi johet ha kiallja a probat!A piros kicsit jobban szarit,de a Lipfinityhez kepest kevesbe.A natur pedig kimondottan kellemes erzes a szamon.Tartossagat olletoen a piros gyoz:-)Babaolajjal is alig tudtam tobbszori dorzsoles utan leszedni!Igaz a natur szinu is tobb oran keresztul birta a strapat,eves,ivas utan.Szoval aki teheti mindenkeppen szerezzen be belole vagy Ausztriabol v. Olaszbol,mert szuper tartos es rengeteg szinvalaszteka van(Kiko:-)!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 3.

Dorka.

2012. július 30.

Nagyon jó termék, ha betartjuk az utasításokat: miután az első rúzst felkentünk, utána várni kell pár percet és úgy rákenni az átlátszó fényt. Szép színekben kapható és tartós, picit szárít ugyan, de még így is megéri, mert tényleg sokáig fennmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.