Kiko

Ár:   €5.90   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2013. április 29.

Ár:   €5.90
Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   külföld, online

Hosszan tartó, természetes hatású szeöldökfilc, a szemöldöl hibáinak javítására.

jdooora

2016. december 1.

Ez a kedvenc termékem szemöldökre, a 03-as árnyalat kb. 3 éve a mindennapi sminkes rutinom része. Precíz, de természetes vele a végeredmény.
Fontos azonban, amit már itt többen is megjegyeztek, hogy mindenképp tiszta (nem krémes vagy sminkes) bőrre használjuk, ugyanis így lényegesen jobb a pigmentáltsága és az élettertama is meghosszabbodik - nálam mindennapi használat mellett max. kb. fél évet bír ki, bár a vége felé már állítva tárolom.
Hihetetlenül tartós: 12+ órát kibír, nem kopik, még a nyári hőségben is szinte lerobbanthatatlan, viszont sminklemosóval könnyedén, dörzsölés nélkül eltávolítható. Az egyetlen kivetnivalóm talán az, hogy az én zsíros bőrömön pár óra alatt átfényesedik, viszont ez egyrészt nem feltétlenül a termék hibája (rajtam egyszerűen minden sminktermék átfényesedik), másrészt ezen egy vékony réteg szemöldökporral könnyen tudok segíteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Funnyface

2016. november 6.

Zsíros/krémes/alapozott bőrön nagyon gyengén teljesít, halványan fog csak és gyorsan beszárad a hegye. Elkövettem azt a hibát, hogy erőteljesen megráztam, ami csak rontott a helyzeten. Az összes festék kiment a hegyéből. Hónapokig tároltam fejjel lefelé mire újra megszívta magát... A filchegye merev, vékony, jó lenne, ha a termék folymatosan jönne belőle. Mindig csak hegyének oldalával tudtam valami színt kikönyörögni belőle, amivel csak vastag vonalat lehet rajzolni. Precíziós munkát nem tudok vele végezni. Színe pedig jó, illik a hajamhoz. Szerintem nem érdemes vele bajlódni, még akciós áron sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

fridaylover

2014. december 7.

Annyira jó lehetne, de az enyém egyszerűen olyan, mintha ki lenne fogyva...de már az első perctől! Nagyon megszenvedek vele, mire felviszem, próbálom függőlegesen tartani, hátha "belefolyik" a hegyébe a festék.. Viszont, ha túl vagyok a felviteli procedúrán álom-gyönyörű,szinte tökéletes, hangsúlyos, mégis természetes a szemöldököm!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

Minike

2014. január 27.

Nagyon jó szemöldökfilc, de azzal vigyázni kell, hogy krémes/alapozós bőrön ne használjuk, mert hamar beszárítja.
Erős, pigmentált színe van, tényleg tetovált hatást ad. Nem kenődik el, de nem olyan könnyű a használata, mint egy sima szemöldökceruzának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

coffelove

2012. szeptember 19.

Eleinte nagyon jól működött, de egy idő után a filc az alapozótól szinte beszáradt. Ha alapozás előtt használod, tiszta bőrön, akkor ez talán nem fordul elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Lilás piros.