Kiko

Ár:   €6.90   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   €6.90
Kiszerelés:   0,5 g
Lelőhely:   külföld, online

Ferde végű automatikus szemöldökceruza.

olivia7

2019. március 1.

Nagyon sokáig kerestem egy normális szemöldökformázót és most megtaláltam! :) Elég hangsúlyos a szemöldököm természetes formában is, viszont szeretek ráerősíteni. Sajnos eddig nem találtam ehhez hasonlót, ami nem erősíti ki túlságosan a szemöldököt, de mégis szép színt és formát ad neki. Nekem ez tökéletesen bevált, pedig már nagyon sokmindent kipróbáltam. Nagyon természetes hatása van, nekem megerősítésre szuperül bevált és észre sem lehet venni, hogy "csaltam" egy kicsit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Asianlover

2018. április 23.

Isteni szemöldökceruza! Könnyű vele dolgozni, szuperül pigmentált, alig érek hozzá a szemöldökömhöz és máris befedi. 5-ös árnyalatban tökéletes megy a hajszínemhez. Ezzel le is taszította a Pupa 02-es vízálló ceruzát a trónjáról. Nekem nagyon praktikus ez a félrevágott és az automata kialakítás is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

BarabasEdina

2018. február 14.

Kedvenc termékem jelenleg! Két árnyalatban vettem meg egy egészen világosat előre és egy pár árnyalattal sötétebbet a szemöldököm hátsó felére. Nagyon természetes a színe, jól lehet vele dolgozni és kompakt. Nagyon régen kerestem egy ilyen terméket. A végén lévő kefe pedig igazi ajándék, mert eddig palettákat, meg keféket külön vettem ha utaztunk vittem vagy elfelejtettem. Nekem a favorit most!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

juventina07

2016. november 20.

Nagyon jó termék én nagyon szeretem!Hosszantartó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Nagyon jó termék én nagyon szeretem!Hosszantartó!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate