Kiko

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2017. december 27.

Lelőhely:   külföld, online

• Krémes, matt hatású alapozó, réteges lefedettség.
  • Könnyű, technológiájának köszönhetően jól fedő, matt, mégis selymes bőrképet varázsol.
  • A hozzáadott szintetikus ecset megkönnyíti a felvitelt.
  • Összetevőinek köszönhetően segít minimalizálni a látható bőrhibákat, egyenletlenségeket.

8 árnyalatban kapható

Kiko Csomag; 4 alapozó+1 transzparent púder
Ár: 10 000 Ft, csak swatch-olva voltak , Eladó: Ria13
Állapot: Csak swatch-olt termékek, certikkel, saját dobozukban, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, esetleg személyes
BarabasEdina

2018. február 14.

A Fall 2.0 kollekció számomra egy nagyon jó kollekció volt, imádtam a designt, a színeit az egészet és elég sok terméket meg is vásároltam belőle. Nekem ez az alapozó nagyon bejött, Warm 15 volt már csak kapható, ami egy picit világos, de volt egy korábbi alapozóm ami meg sötét és együtt nagyon jól működnek. Nagyon jól fed, nem maszkos hatás és a bőröm nagyon szereti. Egy bánatom van ő is limitált volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Ria13

2018. január 6.

Szépen, erősen közepesen fed, állaga sűrűbb, de nem szárad vakolattá 1-2 másodperc alatt. Rengeteg KIKO-s alapozót rendeltem magamnak, a színeket sajnos nem találtam el, de ez nem a termék hibája.A kis kabuki ecset nagyon praktikus, kézre áll, nem használtam végül, mert az alapozó színe nem passzol hozzám, inkább feltettem eladásra. Illata semleges, szerintem az egyik legjobb alapozója lett a KIKO-nak. Egy próbát határozottan megér😄

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide