Kiko

Ár:   €18.95   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   25 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Panettone, Módosítva: 2019. február 27.

Ár:   €18.95
Lelőhely:   külföld, online
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Magasfedésű alapozó és korrektor 2 az 1-ben. Krémes texúrájának köszönhetően könnyen és egyenletesen eloszlatható, elfedi a kisebb és nagyobb bőrhibákat is.

Kiko Full Coverage 2-In-1 Foundation & Concealer - WR01
Ár: 4500,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
bleauwsy

2019. november 8.

Átlátszódnak alatta a szeplőim, de amúgy természetes hatást nyújt. Kb mintha nem lenne rajtam semmi, csak egy leheletnyi egységesítő szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 8.

TimeaEniko

2019. augusztus 16.

Kb 2 hete futottam bele Olaszorszagi nyaralásom alatt,nagyon megtetszett az aplikatoros feje,és be is szereztem egyet magamnak!azota mindennap hasznalom és elkell mondjam csajok hogy nagyon tetszik a végeredmény(pedig én már 1000 fajta alapózót kiprobáltam)Amiért teljes fedésű alapózó nem maszkos hatásu egyáltalán,és nagyon természetes lesz a végeredmény!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Panettone

2019. február 25.

Imádom! Az eladó megtalálta nekem a tökéletes színt, így olyan üde és természetes lesz az arcom,hogy csak ámulok,mintha nem is én lennék, a kis pattanás utáni foltjaimból semmi sem látszik! Féltem attól,hogy nagyon maszkos hatása lesz,de nem, pedig tényleg magasfedésű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Alanine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Alanine a I h

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.