Kiko

Ár:   €5.90   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2020. szeptember 10.

Ár:   €5.90
Lelőhely:   külföld, online

Vizesen és szárazon is használható, magas pigmenttartalmú szemhéjfesték.

Beilleszthető az új Shade Selection 03 szemhéjfestékpalettákba.

Ár: 500 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál

PinkMcFreeze

2018. október 29.

Sajnos nekem egyáltalán nem jött be ez a szemhéjfesték :( Reggel felkentem több rétegben, mert tényleg igaz, hogy kell neki legalább 2, hogy látszódjon egy kicsit a szín, de mire beértem hűlt helye volt (30 perc) és már nagyon halványan látszik csak a szemen. Az arcom hajlamos az izzadásra, de ennyit más szemhéjpúdernek is kell bírnia szerintem, mert más a helyén marad, szóval ebből tudok kiindulni. Továbbá nem csak a tartósságában van gondom, de a színe sem nyerte el a tetszésemet, mert nem elég csillogós számomra és a pigmentáltsága sem elegendő. Nem utolsó sorban viszketett a szemhéjam nem sokkal a felkenés után. Azt hiszem nagyon kevés pozitívumot tudok felsorolni, amely a termék mellett szólna, de még vizesen teszek egy próbát, ezért kap megelőlegezve plusz egy csillaggal többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Asianlover

2018. szeptember 22.

Update: 2018. szeptember Kiütéses győzelmet arattak a sminkes fiókomban. Főszabály szerint szemhéjpúdert csak tőlük veszek - vagy 1-1 árnyalat a MakeUp Factorytől, ha szerelembe esem. Nagyon jól pigmentált, tartós. A nyerőszámaim: 02, 06, 07, 20, 37, 46, 68, 90. A legjobban azt szeretem, hogy a matt palettájuk is eszméletlenül sokszínű.

2018. január: Olaszországban járva tévedtem be először Kiko boltba és outletbe is :DDD nagyon elégedett vagyok a termékeikkel. Tapasztalataim szerint a Pupához hasonló árfekvésben, de annál sokkal jobb minőségben gyártanak. Eddig pár szemhéjfestékem és két ecsetem van tőlük, amikkel szuper elégedett vagyok. Legközelebb szeretnék alapozó fronton is körülnézni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Mse

2018. július 24.

Ezt a kis csodát nedvesen és szárazon is lehet alkalmazni. Nagyon szeretem azokat a szemhéjpúdereket, amelyeket ki lehet pattintani, és saját palettát összeállíthatunk.
Többször kell felvenni a festéket, hogy valamilyen eredményt kapjunk egyáltalán, és picit porol is szárazon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

VanityFair

2018. március 10.

Jól pigmentált, kicsit porzik, de nagyon szépen építhető és satírozható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 10.

Jól pigmentált, kicsit porzik, de nagyon szépen építhető és satírozható.

hanita

2016. november 30.

Ezek az apro atlatszo muanyag fedolappal, magnessel zarodo kis monok fenomenalisan pigmentaltak. Ja, persze! Pigmentek. :) Tobbnyire selyem fenyuek, es ez a hatranyuk is, mert nagyon eros szinek ezek, eros fennyel. Nagyon jol satirozhato, szuper minosegu szemfestekek ezek, ezt le kell szogeznem.
Harom szint vasaroltam online, amikor felarra akcioztak le ezt a csaladot. Egy gyongyhazu ivoryra, meleg szurkere, es egy zoldre esett a valasztasom. A gyongyszinut highlighternek valasztottam, ami szepen teszi a dolgat. Alig eszreveheto hideg csillogasrol erosen feherloen szikrazora lehet epiteni. A meleg szurkere kicsit haragszom, mert mar-mar koszos lilava valtozik a melyito vonalon, ami kisse elut az en elkepzelesemtol. A zoldem egy hidegebb tonusu zold, ami eleg meresz darab, es meg nem hasznaltam csak swatcholtam.
Szep darabok ezek, de swatcholni kell vasarlas elott, alapsan atgondolni, hogy egymashoz jol illesztheto darabjaink legyenek, mert a szinek lebilincseloek es azonnali kell-kell-kell erzest valtanak ki. Aztan ott all az ember egy csodas zold szinnel, meg egy lilaba hajlo szurkevel, amik nem igazan mukodnek jol egyutt a gyakorlatban. Viszont ki akar hetkoznapi szineket valasztani ebbol a kinalatbol?!
Zarasul egy jo tanacs: ne vasaroljatok online ezekbol a festekekbol, nekem mindharom ripityara torve erkezett az elovigyazatos alapcsomagolas ellenere. A pan orias meretu a pigmentek mennyisegehez kepest, ezert azok nagyon laposan vannak belepreselve. Pedig magneses panben vannak, azaz jol passzolnanak egy Z palettaba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.