Kiko

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Ellenőrzés alatt   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bleauwsy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 13.

Kiszerelés:   Ellenőrzés alatt
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ragyogó hatást keltő hidratáló krém hialuron savval és SPF10 védelemmel.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

bleauwsy

2021. január 19.

Enyhén színezett krém, ami nem csak hidratál és biztosítja a fényvédelmet is magában, hanem smink alá is tökéletes, igazi 'dewy' hatású lesz a végeredmény vele! Magában felkenve csodás, élettel teli fénylő bőrt csinál és ez az egész természetesnek hat. Érdemes kipróbálni, akár egy lehelet könnyű BB krém elegáns csomagolásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 19.