Kiko

Ár:   €8   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: majzsola, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 14.

Ár:   €8
Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tökéletesen matt folyékony rúzs, bársonyos textúrával, gazdagon pigmentált intenzív színekkel. Növényi olajokkal gazdagított formulája garantálja a hosszan tartó komfortos viseletet. A színt egy új generációs applikátorral vihetjük fel az ajkakra.

15 árnyalatban elérhető

Kiko Matt folyékony rúzs (ÚJ)
Ár: 2500 , Eladó: reginababa10
Állapot: Eredeti, teljesen új, dobozzal együtt , Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Postázom de személyesen is átvehető
Plusskutya

2019. június 10.

BRUTÁL tartós, így, csupa nagybetűvel. Bevallom, nem ismertem korábban a márkát, a tavalyi nyaralás alatt "véletlenül" betévedtük a palmanovai outletbe, és ott láttam először. Persze nem jöttem el üres kézzel, egy folyékony rúzst választottam, 07Magenta árnyalatban.
Az első bevetésekor kapkodtam, késésben voltam, és félrerajzoltam a szám vonalát. Ilyenkor normál rúzs esetén ujjal törlöm, és újra húzom. De ezt hiába töröltem, maradt. Micellás víz volt a következő, amit bevetettem, de alig hozott le belőle valamit. Végül olajjal sikerült lemosni. Ha megszárad, csak lerobbantani lehet :-)
Vannak márkás és kevésbé márkás darabjaim, de nincs még egy olyan rúzsom, ami a micellás víznek ellenállna, csak ez.
NYX kategóriába lőttem be első látásra, árban hasonló, de a tartóssága alapján simán lehetne prémium brand.

UPDATE:
Le kell vonnnom 1 pontot, mert belül viszont kopik. Így muszáj rendszeresen újrakenni, különben elég viccesen néznék ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 10.

UPDATE:

majzsola

2018. március 26.

Belgiumba látogatásomkor tértem be egy kikoba, mert már annyi jót hallottam róla. Éppen akciózás volt, így egy csomó mindent 30-50%-al tudtam elhozni, mondanom sem kell, teli szatyorral jöttem ki. Rúzsmániás vagyok, így evidens volt, hogy kipróbálom a rúzsokat, így az egyik kiválasztottam ez a folyékony matt rúzs lett, amit potom 4 euróért elhoztam. Sajnos nem valami nagy a színválaszték, egy 07 Magenta jött velem. Ez egy nyári pirosas rózsaszín, tényleg intenzv, szépen pigmentált. Nagyon jól tart, evés-ivást korlátozott ideig bírja, csókálló, viszont ami az ilyen rúzsoknál a hátulütő, hogy szárít. Alá mindenképpen ajakbalzsam+mac prep kell, hogy szép legyen a textúrája és hidratáljon. Ha megyek még biztos 1-2 színt begyűjtök belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.