Kiko

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   25 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beus12, Módosítva: 2012. október 13.

Lelőhely:   külföld, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

olivia7

2019. június 14.

Nagyon vártam, hogy kipróbáljam, mert imádom a Kiko termékeit, sajnos kiütötte az arcom. :( 3 nap egymás után használtam és a 3. napra apró kiütések lettek tőle az arcomon. Szóval érzékeny bőrűeknek nem ajánlanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

StBea

2019. január 30.

Éppen elfogyott a bázisom, mikor Milánóban jártunk, így naná, hogy ezt a KIKO-s csodát szereztem be. Nagyon jó! 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

juditunk

2018. május 25.

Párat már kipróbáltam, de eddig ez a legjobb az elérhető árúak közül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

Párat már kipróbáltam, de eddig ez a legjobb az elérhető árúak közül.

DaranyiDora

2016. február 27.

Eléggé nagy Kiko 'fan' vagyok de ez a primer engem is meglepett...
1: Először kocsit megijedtem amikor kinyomtam a kezembe mert fura színe volt,egyből mattosult
2: Igyekezni kell az elkenéssel mert hamar szárad,de ennek köszönhetően nagyon jól összehúzza a pórusokat
3:Egész nap matt hatás
Hát kell ennél több???:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 27.

Eléggé nagy Kiko 'fan' vagyok de ez a primer engem is meglepett...
3:Egész nap matt hatás
Hát kell ennél több???:)

BeataK

2015. december 15.

Nagyon jó kis cucc. Napi egyszer elég egy kicsit korrigálnom púderrel, pedig elég zsíros a bőröm. Hidratáló viszont mindenképp kell alá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol