Kiko

Ár:   €10   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, az összetevőket feltöltötte: p1nkp4nth3r, Módosítva: 2017. május 22.

Ár:   €10
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó krémes rúzs. Erősen pigmentált, tartós, matt hatású. Monoi olaj és maracuja kivonatot tartalmaz.21 színben kapható.

Kiko New Unlimited Stylo Rúzs
Ár: 2000 , Eladó: BarabasEdina
Állapot: Új , Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel Miskolcon vagy Foxposttal tudom küldeni előre utalás után.
saniko0093

2019. augusztus 21.

Évek óta használom, a legcsodálatosabb textúrájú rúzs, amit valaha használtam. Krémes, lágy érzés az ajkakra kenve, kis idő múlva szárad mattra, és szépen meg is marad. Nem szárít, egész szépen kopik. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

arizona07

2019. április 16.

Az árához képest szerintem jól teljesít. 01-es nude árnyalat van meg, talán az én arcomhoz kissé barnás, de abszolút pozitív tapasztalat, hogy más matt rúzsokhoz képest nem szárít, sőt inkább hidratál. Kellemes érzés felkenni, aztán pár perc alatt szárad, onnantól kezdve nincs meg az a krémes érzet az ajkakon. Azt nem mondanám hogy a legtartósabb rúzs (iváskor azért kopik), de pár óráig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Ametiszt

2018. november 25.

Nekem a 03-as Natural Rose van meg, gyönyörű enyhén rózsás nude színe van. En ajakapolozas után, primerre szoktam feltenni, igy nagyon szép és viszonylag tartós is. Nagyon megéri az arat, jobb sok drágább ruzsnal ( engem pl. a MAC mattja sokkal jobban szárított). Nálam most nagy a szerelem, szinte minden hétköznap ezért nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

szilvike94

2018. október 22.

Ajándékba kaptam a barátnőmtől Rosy Nude árnyalatban. Igazi kis “sápadt nude”, a fehér börömhöz szerintem nagyon jól áll, nekem tartós is, simán egy zsepivel nem lehet leszedni, ahhoz szét kéne dörzsölni szám. Egy Catrice szájfényt szoktam még rádobni ha olyan kedvem van. Ha Kiko közelében járok tervezek még további színeket beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

BarabasEdina

2018. február 14.

Nagyon szeretem az árnyalatait, nagyon tartós, amit bánok, hogy változtattak a textúráján, amit legutóbb vettem kicsit ragad. Pedig előtte nem ezt tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Livomivo

2018. január 11.

Pocsek. Ultra szarito es par perc mulva lekopik az ajkak belso reszen, rancos karimat hagyva maga utan. Guszta. :D Klasszisokkal jobb matt ruzst lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

casa17

2017. szeptember 25.

Legtartósabb matt rúzsaim, picit szárítanak,de kibírható.
Nekem a 07-es és 16-os színek vannak.
Ára is elfogadható, kár hogy nincs itthon üzlete a Kikonak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Legtartósabb matt rúzsaim, picit szárítanak,de kibírható.
Nekem a 07-es és 16-os színek vannak.
Ára is elfogadható, kár hogy nincs itthon üzlete a Kikonak.

carterina

2017. augusztus 4.

Viszonylag új szerzemény, a napokban azonban többször is használtam. Ha natúr szájra vittem fel, nekem csak rossz tapasztalataim voltak vele, nehéz volt felkenni, és könnyen "ráncosodott". Ha viszont tettem alá valami alapot, akkor tartós, bár nekem az evés-ivás után eléggé megkopott. Ilyen árkategóriában szerintem van ennél jobb is, de közel sem mondható rossznak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

p1nkp4nth3r

2017. május 14.

Tegnap vettem meg az egyik barátnőm ajánlására, mivel eléggé nehéz olyan matt rúzst találni, ami egyszerre:
- sokáig fennmarad,
- nem szárítja ki az ajkaid,
- nem kerül egy vagyonba.
Emellett végre sikerült olyan árnyalatot találni, ami hasonlít egy régi hőn szeretett AVON rúzsomhoz (pout), amit kivontak a forgalomból! :)

Másfél órája tettem fel, ezalatt rágóztam, ittam és még mindig fent van és NEM HAGYOTT FOLTOT a bögrémen, és az ajkaim sincsenek kicserepesedve. Eddig azt kell, hogy mondjam, hogy €9-hoz képest nagyon jól teljesít.
Az egyetlen (minimális) problémám vele, hogy én nem igazán szeretem a vágott végű rúzsokat, de ez abszolút csak az én hibám és nem a rúzsé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

- sokáig fennmarad,
- nem szárítja ki az ajkaid,
- nem kerül egy vagyonba.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Ceresin 0 0

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.