Kiko

Ár:   €10   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, az összetevőket feltöltötte: p1nkp4nth3r, Módosítva: 2017. május 22.

Ár:   €10
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó krémes rúzs. Erősen pigmentált, tartós, matt hatású. Monoi olaj és maracuja kivonatot tartalmaz.21 színben kapható.

Ár: 2999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
1000 Ft - Kiko New Unlimited Stilo Rúzs - 03
Ár: 1000 Ft , Eladó: Izar
Állapot: A képen látható állapotban., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradó vagy Foxpost.

laregina

2020. december 29.

Ez a marka legrosszabb ruzsa szerintem.
Meg felkenni sem lehet szepen. Szaraz, darabos, abszolut nem tartos ruzs pedig szep a csomagolasa,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Ez a marka legrosszabb ruzsa szerintem.

mezespuszedli

2020. június 19.

A fuchsia (09) színűt rendeltem meg, és el vagyok ájulva tőle! A színén kívül a fedése és a tartóssága is tetszik; a poháron nem hagyott nyomot, egyedül akkor kopott valamennyit, amikor ettem, egyébként több órán át bírta, és a fogaimat sem kente össze. Az ajkaimat a matt rúzsok általában kiszárítják, de ez órákkal a felkenés után is teljesen rendben volt. 8.99 euróért rendeltem Olaszországban, teljesen megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

bleauwsy

2020. április 22.

Végtelenül rajongok ezért a típusért! Fantasztikusan tartós, egész nap megállta a helyét javítás nélkül és este kb dörgölnöm kellett hogy megválhassak tőle, szóval tényleg extrém tartós! Gyönyörű színek és remek minőség! Felsőkategóriás! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 22.

Asianlover

2020. április 18.

Nekem az a rúzs sajnos nem jött be, rommá szárította az ajkam :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 18.

Nekem az a rúzs sajnos nem jött be, rommá szárította az ajkam :(

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. február 21.

Nagyon szeretem ezt a rúzst! Igazán érdekes a textúrája: matt a finishe, felvitelt követően egy ideig mégis krémes. Egészen jó a tartóssága is, szépen kopik, a színe pedig számomra telitalálat... (03 Natural Rose). Szerencsére engem nem szárít. Jó kis márka a KIKO, itthon is sokan örülnénk neki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 21.

saniko0093

2019. augusztus 21.

Évek óta használom, a legcsodálatosabb textúrájú rúzs, amit valaha használtam. Krémes, lágy érzés az ajkakra kenve, kis idő múlva szárad mattra, és szépen meg is marad. Nem szárít, egész szépen kopik. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

arizona07

2019. április 16.

Az árához képest szerintem jól teljesít. 01-es nude árnyalat van meg, talán az én arcomhoz kissé barnás, de abszolút pozitív tapasztalat, hogy más matt rúzsokhoz képest nem szárít, sőt inkább hidratál. Kellemes érzés felkenni, aztán pár perc alatt szárad, onnantól kezdve nincs meg az a krémes érzet az ajkakon. Azt nem mondanám hogy a legtartósabb rúzs (iváskor azért kopik), de pár óráig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Ametiszt

2018. november 25.

Nekem a 03-as Natural Rose van meg, gyönyörű enyhén rózsás nude színe van. En ajakapolozas után, primerre szoktam feltenni, igy nagyon szép és viszonylag tartós is. Nagyon megéri az arat, jobb sok drágább ruzsnal ( engem pl. a MAC mattja sokkal jobban szárított). Nálam most nagy a szerelem, szinte minden hétköznap ezért nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

szilvike94

2018. október 22.

Ajándékba kaptam a barátnőmtől Rosy Nude árnyalatban. Igazi kis “sápadt nude”, a fehér börömhöz szerintem nagyon jól áll, nekem tartós is, simán egy zsepivel nem lehet leszedni, ahhoz szét kéne dörzsölni szám. Egy Catrice szájfényt szoktam még rádobni ha olyan kedvem van. Ha Kiko közelében járok tervezek még további színeket beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

BarabasEdina

2018. február 14.

Nagyon szeretem az árnyalatait, nagyon tartós, amit bánok, hogy változtattak a textúráján, amit legutóbb vettem kicsit ragad. Pedig előtte nem ezt tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Ceresin 0 0