Kiko

Ár:   €8.90   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2019. október 4.

Ár:   €8.90
Lelőhely:   külföld, online

Építhető, 3 színű pirosító E vitaminnal és argán olajjal.

Anne74

2020. január 22.

Szeretem ezt a márkát :) Szinte minden termékét.
Könnyű vele dolgozni és tartós...S nem utolsó sorban látványos... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 22.

Szeretem ezt a márkát :) Szinte minden termékét.
Könnyű vele dolgozni és tartós...S nem utolsó sorban látványos... :)

TDiana

2019. november 1.

Amikor rám tör a pirosítózás, akkor mindig ehhez nyúlok. Kellemes színe van, könnyű vele dolgozni, de a tartósságán lehetne javítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

MaFa

2018. december 3.

Nagyon szép a színe,jól lehet vele dolgozni, ez a mágneses csomagolás, pedig szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

vaudrey

2018. június 4.

A csomagolás nagyon szép, igényes. Elég kompakt is, mivel van benne egy pici tükör, így gyakran vittem magammal. Leginkább télen használom, mivel eléggé világos színe van még a 3 árnyalatot összekeverve is. Tartósságával nincsen problémám. Nekem a 03-as van meg. Összességében szeretem, de elég szezonális darab számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Anna0823

2018. február 9.

Nagyon szeretem ezt a pirosítót, leggyakrabban ezt használom! A 03-as árnyalat van meg, összekeverve szoktam használni, szépen, egyenletesen lehet felvinni, és elég tartós is. Külön pluszpont, hogy tükör is van benne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

jozzika1

2017. október 19.

Teljesen rendben van és az ára se vészes. Megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

Teljesen rendben van és az ára se vészes. Megéri.

carterina

2017. szeptember 23.

Nagyon szeretem ezt a pirosítót, egyrészt a csomagolása nagyon praktikus, nem nagyon tud összetörni benne a termék, mágnesessel záródik, ráadásul nagyon kifinomultnak hat. Másrészt a három árnyalat keveréke pont olyan, amilyet mindig is kerestem. Nekem a 01-es van meg, ami egy hamvas barackos szín bőrön. A tartósságával sem akadt problémám, pigmentált, nekem tökéletesen bevált. Az egyetlen hátulütője, hogy Magyarországon egyáltalán nem kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Reginaszb

2017. február 14.

Szép, szép, de semmi extra. Ára nem rossz. Viszont .. nem átütő. erős 3as.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

Szép, szép, de semmi extra. Ára nem rossz. Viszont .. nem átütő. erős 3as.

Cannes

2017. február 3.

Nagyon szép a kivitelezés könnyen használható építhető tartós természetes hatású Ára is elég kedvező a minősége is jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 3.

francyka94

2017. január 4.

A 6 árnyalat közül a 03-as Apricotot birtoklom, ami egy arany/világos bézs (higlighternek is jó), egy sötétebb és egy közepes barack árnyalatot tartalmaz amit külön-külön is lehet használni, a csomagolása pedig gyönyörű és letisztult, közepes fedése van de lehet építeni és könnyen el lehet dolgozni így nagyon természetes hatása van. Az ár/érték arány verhetetlen (10 euro körül volt), a többi Kiko termékkel együtt ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol