Kiko

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bleauwsy, Módosítva: 2020. október 18.

Lelőhely:   külföld, online

2 bronzosítót, 1 highlightert és 3 pirosítót tartalmazó arcpaletta.

3 változatban kapható

4000 Ft - Kiko Tuscan Sunshine Face Palette
Ár: 4000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, Csepelen, a Csepel Plázánál/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után

bleauwsy

2021. január 9.

01-es árnyalatban használom és világos bőrön a pirosítók csodaszépek! *.* Nagyon tetszenek a színek, a minőség és hogy mindent az egyben tudok szállítani, nem kell egy egész nagy neszeszerrel utaznom. A bronzerből egy leheletnyi is elég, annyira pigmentált. A highlighter diszkrét arany fényt ad, teljesen hétköznapi. A világos barna színt a bronzer satírozásához szoktam használni, még nem jöttem rá az mire jó, mert púdernek nekem sötét. Amúgy egy csoda kis dobozka, nagyon a szívemhez nőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 9.

Zituska77

2020. november 6.

A 02-es árnyalatút kaptam egy rendelésemhez ajándékba. Magamtól is simán megvettem volna, és még úgy is megérte volna :-D Nagyon-nagyon pigmentált, könnyen össze és eldolgozható tartós színek. A highlighterrel vannak egyedül fenntartásaim, mert elég nagy csillámok vannak benne, amik a paletta és az arcom közötti úton lepotyognak az ecsetről, ami nem is baj, mert az arcomon nem szeretem a csillámokat, viszont az arany színből színből meg alig valami kerül az arcomra :-( Ettől függetlenül megadom neki az 5 csillagot, mert a többi benne lévő termék nagyon szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol