Kiko

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krisztinakoteles, Módosítva: 2012. július 17.

Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló és ragyogó rúzs, a következő változatokban érhető el: klasszikus, matt, fényes, light és krémes. Könnyű és kényelmes viselet az ajkakon.

30 árnyalatban kapható.

bleauwsy

2020. április 22.

Sokkal szebb összetevőjű Kiko rúzsok vannak a kínálatban, ez nekem kb drogériás szintű. Mivel a márka magas minőségű termékeket gyárt, ez nekem nagyon gyenge eresztés volt.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 22.

Yudit

2018. augusztus 10.

Hidratáló, könnyű és krémes, minden évszakban megállja a helyét. Viszonylag tartós, evés, ivásnál lekopik, de ez nem probléma nekem a hidratáló hatása miatt vállalható. Csak egyet vettem még Rómában, de tervezek belőle több árnyalatból is beszerezni, mert árbarát és szeretem az állagát, az illatát, a hatását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

FodorPapBarbara

2018. május 15.

Nagyon szeretem, több árnyalata is megvan. Olaszországban szereztem be. Tényleg hidratál is és tartós. Kár hogy Magyarországon még nincs a márka, online rendelni sajnos kicsit drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

jadegirl

2017. július 15.

A 918-as arnyalat a signature szinem,a kedvenc ruzsom lett.Imadom az illatat,a kremesseget,az enyhe fenyet es csillogasat. Ugy emlekszem,hogy 3 euro korul vettem de magasan a legjobb amit probaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Rmalna

2017. január 23.

En még Bécsben vettem 2 éve... ez az egyetlen ruzs ami nem szárítja a számat, nagyon szeretem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

jdooora

2016. december 1.

2013 őszén szereztem be a 909 és 914 árnyalatokat és azóta is ezek az őszi-téli "holy grail" rúzsaim. Közben több barátnőm sminkkészletébe is bekerültek és mindenkinél toplistásak lettek.
Erősen pigmentáltak, visszafogott vanília illatuk van, nagyon krémesek és s órákig nem kopnak meg (ivásnál legalábbis, az evést viszont már nem bírják olyan jól). Már ezért megérdemelnék az 5 csillagot, ehhez csak hozzátesz a tény, hogy a MAC Diva és Rebel majdnem tökéletes dupejai :)
Mivel sötétebb árnyalatokról van szó, ajánlott a szájceruza használata, az Essence 08 Red Blush és 15 Honey Berry teljesen jól passzol hozzájuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

lysza1985

2016. február 25.

A csomagolása klasszikus és letisztult, tényleg kár, hogy magán a rúzson a sorszámán kívül semmi színmegjelölés nincs. Csak úgy találomra rendeltem 2 színt és nem tudatosult bennem, hogy van fényes és nem fényes verzió is ezen a rúzs kategórián belül, így pont 2 db szuperfényeset rendeltem, és ezt a finisht idegennek érzem magamtól. A 910 és 922 árnyalatokat vettem meg, sajnos a 910 nem olyan baby pink, mint amilyennek képen látszott és mivel ilyen nagyon fényes, nagyon elüt az arcberendezésemtől. A 922-es pedig egy halványabb lila szín, ezt a színt szeretem egyébként. Szerintem nagyon pigmentált mindkét darab, kellően krémes, nem szárít, viszont evést-ivást nem igazán bírnak. Ennyi pénzt bőven megért, hátha legközelebb sikerül jobban hozzám illő szineket vennem, és külön tetszik a KIKO-ban, hogy figyelnek az összetevőkre. (amik a honlap szerint parabénmentesek, itt más összetevőket látok)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.

ribizlizizi

2016. január 3.

:))) Velencében vettem egy eldugott kis utcában, három éve már. Nagyon szeretem, jó kemény rúzs, nem dörgölődik szét, mikor kenem fel, szép a színe, intenzív. Olcsó volt azt hiszem, 5 euró alatt volt az ára. Az egyetlen negatívuma talán az, hogy kicsikét mintha szárítaná az ajkaimat. Ellenben nagyon nagy becsben tartom, az egyetlen dolog, amit akkor vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

zsazsix

2015. augusztus 24.

Dijonban vettem, azt hiszem pont a képen látható piros színben, gyönyörű színe van. Kezdő rúzshasználó vagyok és nagyon könnyű vele dolgozni, az ára is jutányos. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 24.

kBettina

2014. július 28.

Milánóban vettem kb 3 euróért, a 906-os barackszínű árnyalat van meg. Szerintem nagyon szép a színe, kellemes viselni és simán kibír pár órát evés ivás nélkül. Nekem egyáltalán nem szárít. Bánom, hogy nem hoztam haza több színt, de így is rengeteg rúzsom van :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Isopropyl Lanolate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Polyglyceryl-3 Diisostearate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum/Fragrance, Coumarin
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: BHA, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.