Kiko

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2016. február 8.

Lelőhely:   külföld, online

Alapozó és púder egy termékben: szárazan púder, nedvesen alapozó. Selymes textúrának és az ásványi anyagoknak köszönetően az eredmény: természetes és ragyogó arcbőr. A termék hipoallergén és tartalmaz fényvédőt.

14 színben kapható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

DaranyiDora

2016. május 22.

A valaha volt legjobb púder és kivonják😢😢😢😢😢 Hát kössz Kiko..... imadtam egy picike maradt meg ebbol a csodabol ugy banok vele mint a himes tojassal❤

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

ViktoriaVrd

2015. november 15.

Update: imádom, nem is akarok más púdert használni, végül annak jött be a legjobban. <3

2015. Április: tegnap vettem es hasznaltam eloszor, de azt hiszem, megelolegezem az ot csillagot, mert eddig olyan csodalatos egyenletes bort varazsolt, mint meg soha masik folyekony alapozo.
szoval a Rimmel hasonlo tudasu alapozo/pudrevel szemeztem, de itt Fr.o-ban akarhogy kerestem, nem talaltam. Betertem a Kiko-ba szomorusagomban, es meglattam ot. Percekig gondolkoztam, hogy kell-e nekem, mert alapozom van masik 4, de vegul elhoztam, es egyaltalan nem bantam meg.
Szoval vizesen, alapozokent egy csoda. Oke, a fedese nem eros, de kozepes, hetkoznapokra boven eleg. Kozben nem latszik, hogy van rajtam valami, egyenletes es puha lesz tole a borom.
Puderkent hasznalva, alapozo fele is meg voltam vele elegedve.
Megnezzuk, hosszutavon mit tud, egyelore hihetetlen boldog vagyok, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Puderkent hasznalva, alapozo fele is meg voltam vele elegedve.

matefidalmabrigitta

2014. július 18.

Nem ezt akartam megvenni, de végül a Soft focus sajnos nem volt kapható a kiszemelt üzletben, így ő jött velem haza. A fedése nem tökéletes, mivel nekem problémás a bőröm, viszont én előtte használok a szemkörnyékre, bőrhibákra korrektort (Catrice camouflage, NYX) és utána viszem fel szárazon. A legjobb szerintem úgy, ha az ember előtte arckrémet is használ, mert azon jobban megtapad és nagyon szépen meg is marad napközben. Elgondolkodtam, hogy ezek után nem is fogok folyékony alapozót használni, mert ez sokkal természetesebb és nem érzem ragacsosnak a bőröm tőle. Nedvesen egyszer próbáltam, fura volt, de még próbálkozom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

guccigirl

2013. szeptember 6.

Véletlenül került hozzám, a páromnak mondtam valami tök mást, hogy olyat szeretnék, ha hozna nekem Olaszországból, de végül ezt hozta. (Tipikus férfi, a körömlakkot sem tudja megkülönböztetni a rúzstól. :D) Először elgondolkoztam, hogy mit kezdjek ezzel, mert azt sem tudtam, hogyan kell használni. Bevált púderem van, úgyhogy egyértelmű volt, hogy inkább alapozóként fogom letesztelni. Először nedves ecsettel próbáltam felvinni, totális kudarc volt. Aztán a hozzá tartozó szivacsot vizeztem be, és így vittem fel. Elég macerás, mert miután "rászárad" az arcra, púderes lesz a finishe, de nem lehet eldolgozni, csak ha újra bevizezed, immár az arcon. Ha sikerül felszenvedni, szép az összkép, viselni extra kellemes, mintha tényleg semmi nem lenne az ember lányán. A fedése inkább gyenge-közepes, és csak szebb bőrűeknek ajánlom, mert a korrektort (Max Factor Erace-t használtam) konkrétan ledobja magáról, képtelenség összedolgozni a kettőt. Összességében annyi a véleményem, hogy ha hozzátok kerül véletlenül, akkor érdemes kipróbálni, de direkt ilyet nem vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

sefernyak ildiko

2012. szeptember 6.

Kozepesen jò low coast termèk, tetszetosen tipikus KIKO csomagolàs,òriàsi szìnvàlasztèk.A normàl borueknek èrdemes kipròbàlni, èn szàrazan hasznàlom ès nem minden nap. Eddig minden ok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

morning_glory

2011. december 23.

3-4 éve használtam, hol szárazon, hol nedvesen. Nagyon elégedett voltam vele, könnyű volt eldolgozni, jól lehetett építeni, gyönyörű lett tőle a bőröm maszkhatás nélkül, és a alapozóként kentem fel, az bizony bírta egész nap, átfényesedés nélkül. (Púderként nem, de azért úgy is tartósabb volt, mint az átlag.) Egész biztos elhasznátam volna az egészet, ha valahol a hazafelé úton nem hagyom el, vagy vettem volna újat, ha itthon lehetne kapni.
Érzékeny, tág pórusú és kevert bőröm van (tehát elég macerás), de nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 23.

Érzékeny, tág pórusú és kevert bőröm van (tehát elég macerás), de nekem bevált.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.