Kiko

Ár:   €7.20   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rekamye, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   €7.20
Lelőhely:   külföld, online

Parabén mentes, orvosilag tesztelt hosszantartó szempillaspirál. A speciális kefével elérhető minden egyes szempilla, és tökéletes ivet biztosit. Hangsúlyt ad és különválasztja a pillákat anélkül, hogy a termék súlya lehúzná őket.

A gazdag olive ester formula ápolja a pillákat, puhává és csillogóvá varázsolva őket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szaboadrienn3

2019. július 9.

Másodjára veszem újra, mert iszonyat jó. Hatalmas, ívelt, koromfekete pillák, egyáltalán nem irritáló formula. Sokan megkérdezik, hogy mi van rajtam, amikor ezt viselem és nekem ennél több nem is kell. :)
Ráadásul már külföldre sem kell utazni miatta, hiszen a KIKO oldaláról lehet rendelni Magyarországra is és nagyon jó akciók szoktak lenni heti szinten! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Dorothy747

2018. december 17.

Ez egy érdekes spirál, sőt, jó! Elsőre semmi küli, de azért már ekkor is tökjó, mert az, ami. Működik, mást nem vettem észre.
Aztán elkezdtem kombinálgatni más spirálokkal, mert céltól függően rétegekben használom a spirálokat, és olyan sorrendben, ahogy nekem megfelel. És így is hozta a formáját, ő lett a tökéletes alap, de szétválasztotta és sűrűbbé tette a pilláimat, de nem hosszabbított, nem épített. (Mindent nem lehet :) )
A meglepi akkor jött, amikor már 1 éve megvolt, és még mindig nem volt csomós, sőt, egyre szebben szétválasztotta még ekkor is a pilláimat. Azért 4 csillag, mert nem volt drámai hatás, de a cucc = a spirálban lévő folyadék minősége csillagos 5-ös. PROFI CUCC!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

lucaanna

2017. február 19.

Zseniális, imádom. Háromszor vettem újra, most is ezt tervezem beszerezni. Csodásan lehet vele dolgozni, nagyon jó a keféje, jó a festék, a természetestől, az erősebbig szép hatást lehet vele elérni, de ami miatt A Legjobban Szeretem az összes eddigi közül, az az, hogy az első és ezidáig egyetlen szempillaspirálom, amelyik vízzel teljesen lejön, a-z-ig, semmit nem hagy maga után. Tehát se a bőrön, sem sehol. Cserébe sajnos kissé pattogzik, és szerintem hamarabb beszárad, mint más spirál, ami gáz, de egy tubust fél évig/ szűk évig használok, minden nap kb, ami viszont jó. A hatás, meg amiatt, hogy sima vízzel teljesen tökéletesen lejön, semmi szükség sminkelmosóra, az óriási kényelem. Számomra ez heuréka. Imádom. Alapdarab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient).