Kiko

Ár:   €6.90   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2020. december 17.

Ár:   €6.90
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

Matt finishű, selymes ajakrúzs.

emb1p3

2019. december 10.

Kifogástalan, de tényleg, matt, tartós, nem szárít, nem mászik el. Csak azt sajnálom, hogy valahogy a tökéletes pirosat nem találták el, mindegyik árnyalat vagy korallos, vagy hűvös altónusú rózsásba hajló. Bárcsak megcsinálnák a L'Oreal Blake Lively-árnyalatot Kiko minőségben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Fru1229

2018. március 26.

update: a hétköznapi színem mellé muszáj voltam egy pirosabbat beszerezni, mert megfizethető de nagyon jó minőségű! Rengeteg színben kapható már és tartós.

Nagyon jó! pigmentált, ár-érték arányban is szuper! Kár, hogy itthon nem lehet kapni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

mkoles

2017. november 9.

Nagyon jól pigmentált, szép színek,nagyon tartós. Szép csomagolás. Nekem kissé szárítja az ajkam, főleg ha napközben a második réteget felviszem pl ebéd után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

emesebvarga

2017. szeptember 26.

Megrögzött rúzsgyüjtő vagyok, imádok különböző árnyalatokat, márkákat kipróbálni, és azt kell mondjam, ez az egyik legjobb minőségű rúzs amit eddig kipróbáltam! Két árnyalatban van meg, mind a kettőt nagyon szeretem. Gyönyörű színek, nem szárít, kellemes érzés a viselete. Matt finishe van, de mégsem lesz ráncos az ajkam tőle, inkább nagyon hidratáltnak néz ki. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

jadegirl

2017. július 15.

A csomagolás gyönyörű, igazi luxusrúzsnak néz ki pedig az ára roppant kedvező. 601-es barnás-nude árnyalat van meg belőle,teljesen elégedett vagyok vele mert pontosan ilyet akartam.
Az egyetlen problemam vele,hogy kisse kemeny es nem hidratal ugy mint a Smart vonal ruzsai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

nellik

2016. július 21.

MAC rúzsok minőségével könnyen felveszi a versenyt, csomagolása nagyon szép és az ára is kedvező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

adorka

2016. május 1.

Teljesen matt, nem szárít. Sajnos sikerült oylan nude színt kiválasztanom, ami szinte nem is látszik, hogy rajtam van :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Doraver

2016. március 4.

Nagyon jól pigmentált, szép színek, nem is olyan drága ehhez képest.
Ami nagyon tetszik benne, hogy nagyon tartós. Viszont ha lekopik, akkor a száj körvonalán eléggé megmarad, de könnyen felvihető, nem kell vele annyira vigyázni, hogy erős lesz-e vagy elmosódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 4.

Nagyon jól pigmentált, szép színek, nem is olyan drága ehhez képest.

DaranyiDora

2016. február 3.

Először is WOW!😲 Teljesen odavagyok a Kikoért,ezek a rúzsok hihetetlenül jól pigmentáltak, először tavaly szeptemberben jutottam hozzá Olaszországi utam során. Nagyon tartós,egyáltalán nem szárít megfelelő ápolás mellett (Night lip balmmal kenem az ajkam ami szintén Kikos😁) illetve matt lip base primert (szintén Kiko)használok előtte és simán kibír 7-8 órát😲 A szalagavatómon is ezt a rúzst viseltem hihetetlen hogy frissítés nélkül mennyire tartós és nem mászik el😊Szó, ami szó aki teheti szerezzen be.😊✌

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 3.

Milendoria

2015. december 7.

Ötletes a csomagolása, bár pont nem fér be a kis rúzstárolómba, de annyi baj legyen:) A Strawberry pink árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, de épp úton van hozzám két másik is... hogy miért? Ilyen áron ilyen szuper minőséget ritkán lehet kifogni. Imádom a kiko-ban hogy még szűkre szabott keretek között is rendesen be tudok vásárolni náluk, és később a minőségben sem kell csalódnom. Ez a matt rúzs hibátlan, a textúrája pont kellemesen krémes, de nem túlzottan, így könnyen felapplikálható, nem szárít, cserébe tényleg sokáig fennmarad. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emolliensek: Neopentyl Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Polydecene, Trimethylolpropane Triisostearate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Diisostearyl Malate, Cetyl Dimethicone, Dimethicone, Triisostearin, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Squalane, Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Laureth-4, Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Cetyl Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Laureth-4, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 30 / CI 73360, Red 28 Lake / CI 45410, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0