Kiko

Ár:   €8.90   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 18.

Ár:   €8.90
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes, könnyen felvihető rúzs matt finish-sel és hosszan tartó hatással. Parabénmentes.

20 árnyalatban kapható

Kiko Velvet Passion Matte Lipstick - 313 Sangria
Ár: 2000 , Eladó: BarabasEdina
Állapot: Új , Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel Miskolcon vagy Foxposttal tudom küldeni előre utalás után!

laregina

2020. december 29.

Szep szinekben lehet kapni de nekem nem tartos. Felvitelkor szepen mutat de hamar kiszaritja a szamat es darabos lesz, utana mar nem lehet szepen felkenni csak akkor ha teljesen lemosom. Szeretem a kiko ruzsokat de a matt verzio nem valt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

kittyom

2020. július 15.

Nagyon szép színe van,megfelelően fed,tényleg matt,a csomagolásáért meg oda meg vissza vagyok..viszont nekem elmászik a számról,és zavaróan megfog mindent :( Ennek ellenére biztos használni fogom még.Egy árnyalatban van meg és az se kizárt,hogy a több árnyalattal is próbálkozzak,hátha..:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

ildikeb

2020. június 6.

Szép színek, aránylag tartós. Nekem egy Avon True Match-el egy kategória, talán ez nem szárít annyira. Nem rossz rúzs, de vannak ennél jobb rúzsaim is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

bleauwsy

2019. november 8.

Messzemenőleg a legjobb rúzsaim valaha! Gyönyörű színek, matt hatás, nem szárít és nem is kopik gyorsan. Egy vacsorához is biztonságos választás, hiszem nem is maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 8.

kalmareszter76

2019. augusztus 12.

Ár-érték arányban az egyik legjobb amit valha bróbáltam! Egy nude és egy corall/piros árnyalat van meg, mind kettőt imádom. Tartós és nem szárít, bár én legtöbbször egy vékonyabb réteg ajakápolóra kenem fel. A "csomagolás" is kifejezetten tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Rzsofi

2019. augusztus 11.

Az esküvőmre ezt a rúzst választottam és nem bántam meg! Egész nap tartott a színe és nem kenődött el, nem lett darabos. Azóta is ez a kedvenc rúzsom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

elina12

2019. június 7.

Nagyon jó illatú és nagyon pigmentált. Teljesen matt és sokáig fent marad. Én nagyon szeretem. Nekem nagyon tetszik, hogy a tartókája mágneses, órákig eltudok vele játszani.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

csankaa

2019. május 20.

Gyönyörűek a színek, finom illatú, krémes állagú, matt rúzs. A tartóssága is egész jó. 3 árnyalatom van belőle, nagyon szeretem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

bgabryellla

2019. március 23.

Az illata egy az egyben a MAC rúzsok illatára hajaz. A kivitelezése nagyon tetszik, ez a mágneses záródás nagyon minőségi. Egy csodás rózsaszín árnyalatban vettem meg (305), maga a szín tetszik is magamon, viszont az állaga nekem nagyon nem jött be :( Hasonló lehet a MAC retro matt rúzsaihoz, nem mutat szépen az ajkaimon, beleül a kis ráncocskákba.. ha pedig aláhidratálok elcsúszkál rajta és elveszíti a mattságát.. Nem lettünk jóba :/ pedig alapvetően nagyon szeretem a KIKO termékeket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

reginababa10

2019. február 2.

Ameddig nem váltottam folyékony rúzsokra addig ő volt a kedvencem, Matt hatású, krémes rúzs ami kicsit sem szárít, imádom az illatát is, sok színben kapható és baromi tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

Színezék. Piros.