Kiko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2019. március 18.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   külföld, online

E vitamin és jojoba olaj tartalmú, vízálló szemceruza.

7 színben érhető el

Miliana

2015. november 7.

Imádom. Azt hiszem 2.60 ajróért vettem akciósan (lehet, hogy kifutó volt a szín, még azt hiszem kétféle volt ezenkívül a sale dobozkába beállítva). Azóta rendszeresen használom, pedig előtte nem voltam egy nagy cerkás, úgy értem, oké, beépítettem a rutinomba, de ezt a kis Kikot magában használom, felső pillasorban vastagabban, alsóra vékonyan, a másik végén lévő szivacskával pedig tökéletesen füstösíthető, ecset sem kell hozzá. A 603-as - szerintem hideg tónusú - sötétbarna szín van meg, gyönyörű, irrizáló arany (bronz?) szemcsékkel. Meglepően tartós ahhoz képest, hogy milyen puhán felvihető, és könnyen satírozható. Megint csak önmagamat ismételve tudnék nyivákolni, hogy nyááá, miért nincs nálunk Kiko :( Ha elfogy, szerintem a tesómárkánál (Pupa) nézek utódot (vagy addig hátha sikerül újra beszereznem ezt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.