Kiko

Ár:   €9   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2018. március 16.

Ár:   €9
Lelőhely:   külföld, online

Szárazon és nedvesen is használható szemhéjfesték

32 árnyalatban kapható.

Natalie

2020. december 15.

Időnként megunom a palettákat,sok felesleges,sosem használt festék megy kárba...ilyenkor kapom elő a monóimat. 3 árnyalatom van ebből a termékből,ki is vannak használva rendesen. Mozgó szemhéjra sosem használok matt festéket,azt csak satírozásra,mélyítőbe teszek,kor ide vagy oda,én mattal öregebbnek nézek ki. Nagyon szeretem az állagát,a pigmentáltsága nekem szárazon is bőven elég. Tartós festék,tökéletesen elégedett vagyok velük. Újra venni nem fogom,de csak mert kb sosem érek az aljára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 15.

bleauwsy

2020. november 28.

Gyönyörű és tartós! Hatalmas mennyiség úgyhogy bőven megéri az árát! 200-as champagne árnyalat tökéletes neutrális árnyalat, diszkrét de egyben gyönyörűen csillog is mindenféle fényviszonyban. (A többi szín inkább selyemfényű) Nem maszatolódik, vagy ül bele a ráncokba, egész nap helyt áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 28.

MaFa

2020. szeptember 25.

Szárazon nem túl pigmentált,viszont nedvesen nagyon szép és tartós,nem kenődik el,egy egész napot is kibír. Kicsit amúgy csalódtam,azt hittem még jobban pigmentál akár szárazon is. A KIKO-tól van más szemhéjfestékem és az szerintem még ennél is jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Kamea

2020. június 10.

Már régóta nézegettem ezeket a KIKO mono-kat.
Aztán nemrég, amikor ingyenes szállítás volt náluk, gyorsan rendeltem is tőlük 3 db-ot. Annyira megörültem az ingyen szállításnak, hogy a rendelés leadása után kezdtem csak el videos swatch-okat tanulmányozni. Jól el is keseredtem, mert a videok alapján úgy tűnt, hogy eléggé mellényúltam a színekkel.
Nagy meglepetésemre szinte 1 hét alatt ide is ért a küldemény. Izgatottan nyitogattam ki a kis kompaktokat, amikhez az olló hegyét is muszáj volt bevetnem, mert a körmömmel nem boldogultam. Egyébként a szemhéjpúderek fekete kartondobozkákba egyesével becsomagolva érkeztek. A papírdobozkákban masszív műanyag kompakt, a tetőben kis tükör (jó szolgálatot tesz), alul pedig gusztusosan, krémfagyira emlékeztető módon préselve a festék. Már maga a látvány is szemet gyönyörködtető volt. Kiadós mennyiség és a színek minden várakozásomat felülmúlták:
219 Flamingo Pink: aranyban irizáló mályvás-lazacszín,
212 Smerald Green: fényes türkiz zöld, szemhéjra kenve a kékhez van közelebb,
208 Light Gold: pezsgőszínű-óarany.
Ujjal feltapogatva a mozgó szemhéjra csodás, shimmer hatású eredményt produkálnak. Egyébként a púder préselése oly módon van kiképezve, hogy a kisujjam éppen belepasszol a közepébe, onnan veszem fel a festéket. Száraz ecsettel is működik, vizes ecsettel még nem próbáltam.
Tartósak, pigmentáltak. Mi kell még?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 10.

Már régóta nézegettem ezeket a KIKO mono-kat.
219 Flamingo Pink: aranyban irizáló mályvás-lazacszín,
212 Smerald Green: fényes türkiz zöld, szemhéjra kenve a kékhez van közelebb,
208 Light Gold: pezsgőszínű-óarany.
Tartósak, pigmentáltak. Mi kell még?

Lina14

2019. június 19.

Nekem a 218as van meg, ami egy narancsos és pinkes alapban úszó arany tenger. Ujjbeggyel és eecsettel is szépen fel lehet vinni, gyönyörű fénye van. Nem potyog nap közben, nem veszít a színéből. Ahoz forgatom a fejem, úgy változik a színe, hol ilyen-hol olyan. Nagyon szép, ha járok valamerre ahol van Kiko bolt, megnézem a többi árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

ramici

2018. augusztus 3.

206-os számú csillámos barna van meg. Gyönyörően pigmentált, extra tartós és kis mennyiség is elég belőle. Már bánom hogy nem vettem más színekből is, mert nagyon jó áron volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Mse

2018. július 24.

Lágy, krémes csoda, szárazon diszkrét fényt ad, nedvesen feltéve gyönyörűen pigmentált végeredmény érhetünk el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

reginababa10

2018. május 29.

Simán felér a MAC szemhéjpúderek minőségével, extrán pigmentáltak a színek és hihetetlenül tartósak. Személyes kedvenceim: 218(ezt a színt szinte már sehol nem is találom annyira jó), 232, 233, 234,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

steffy

2017. november 5.

Az egyik legjobb szemhéjpúder, hihetetlenül tartós, reggeltől estig simán bírja. Több színem is van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 5.

Dézi

2017. szeptember 24.

Nagyon szèp magasfènyű szemhèjpúder. Nekem az arany szìnű van,felkenve olyan mint a folyèkony fèm. Valamièrt a kèzfejemre swatcholt minta èlènkebb, mint ahogy a szemhèjamon mutat, mèg tesztelgetem különböző primerekkel. Hasonlò mint a catrice liquid metal szemhèjpúdere, csak ez mac minősègű! Sajnálom, hogy itthon nem lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.