Kiko

Ár:   €9   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: springsteen33, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2018. március 16.

Ár:   €9
Lelőhely:   külföld, online

Szárazon és nedvesen is használható szemhéjfesték

32 árnyalatban kapható.

Kiko Water Eyeshadow (227)
Ár: 1690 Ft (+ajánlott posta) , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: használt, a képen látható mennyiségben, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy banki utalás után ajánlott posta
Ár: 1790 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel (Arany János v. Gyöngyösi utca), Foxpost, postán maradó
Lina14

2019. június 19.

Nekem a 218as van meg, ami egy narancsos és pinkes alapban úszó arany tenger. Ujjbeggyel és eecsettel is szépen fel lehet vinni, gyönyörű fénye van. Nem potyog nap közben, nem veszít a színéből. Ahoz forgatom a fejem, úgy változik a színe, hol ilyen-hol olyan. Nagyon szép, ha járok valamerre ahol van Kiko bolt, megnézem a többi árnyalatot is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

ramici

2018. augusztus 3.

206-os számú csillámos barna van meg. Gyönyörően pigmentált, extra tartós és kis mennyiség is elég belőle. Már bánom hogy nem vettem más színekből is, mert nagyon jó áron volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Mse

2018. július 24.

Lágy, krémes csoda, szárazon diszkrét fényt ad, nedvesen feltéve gyönyörűen pigmentált végeredmény érhetünk el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.

reginababa10

2018. május 29.

Simán felér a MAC szemhéjpúderek minőségével, extrán pigmentáltak a színek és hihetetlenül tartósak. Személyes kedvenceim: 218(ezt a színt szinte már sehol nem is találom annyira jó), 232, 233, 234,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

steffy

2017. november 5.

Az egyik legjobb szemhéjpúder, hihetetlenül tartós, reggeltől estig simán bírja. Több színem is van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 5.

Dézi

2017. szeptember 24.

Nagyon szèp magasfènyű szemhèjpúder. Nekem az arany szìnű van,felkenve olyan mint a folyèkony fèm. Valamièrt a kèzfejemre swatcholt minta èlènkebb, mint ahogy a szemhèjamon mutat, mèg tesztelgetem különböző primerekkel. Hasonlò mint a catrice liquid metal szemhèjpúdere, csak ez mac minősègű! Sajnálom, hogy itthon nem lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

carterina

2017. szeptember 23.

A 200-as árnyalatot vettem meg, és highlighterkent használom, főként szemzugba. Jól pigmentált, tartós, nagyon szeretem, és amilyen sok van benne, jó sokáig elég lesz. Plusz pont, hogy nagyon gyönyörűen nézett ki a termék “lenyomata”, csak már szétbarmoltam sajnos:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Felissha

2017. január 31.

Becsben sikerult beszereznem a 200-as arnyalatot, mas szineket is kineztem, de nem akartam tobbet venni amig ki nem probalom.. Hat nyugodtan vehettem volna, mert csodas kis termekek! Nagyon pigmentalt, a szememre vizesen szoktam felvinni, szarazon pedig highligterkent hasznalom! Bar nagyobb csillamok vannak benne, igy lehet valakinek sok lenne mint highlight de en imadom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 31.

nellik

2016. augusztus 7.

A képen látható árnyalat van meg, vizesen és szárazon is szép mind szemen mind highlighter/pirosítóként.
Viszonylag tartós is, ami pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Viszonylag tartós is, ami pozitívum.

KissQkta

2016. február 7.

Sikerült szert tennem pár színre belőle. Fantasztikusak! KIKO fan lettem :) Ha lehetne 5*-ál többet adni, akkor megtenném. Még száraz felvitelkor sem porlik, eléggé pigmentált. Vizesen még nem próbáltam, de biztos fantasztikus lehet úgy is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 7.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.