Kim Kardashian

Ár:   8490 forint   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Ár:   8490 forint

Megjelenés éve: 2013

Fejillat: frézia, vörös rózsa, mandarin virág

Szívillat: lonc, orchidea, méz, méhviasz

Alapillat: kókusz, vanília, pézsma

Ár: 6000 Ft + postaköltség , Eladó: galagonyanya
Állapot: kipróbált 100 ml-es , Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

Linett21

2021. szeptember 14.

Gyerekkoromban volt egy pontosan ugyanilyen illatú samponom és hajbalzsamom szettben. Az is "mézes" volt, mert száraz hajra szánták.

Szóval, ez számomra műmézes, inkább virágos samponillat. Kellemes, édeskés, melyben a frézia és a lonc külön is érezhető, ami amúgy nagyon tetszik. Hálisten, kókuszt nem sikerült felfedeznem benne, ugyanakkor az is biztos, hogy valódi mézzel/méhviasszal sem találkozott soha ez a parfi.

Sillage/projektálás gyér, tartósság sajnos csapnivaló (rajtam, magam nevében beszélhetek csak), max. 2 órát tart és nagyon gyorsan bőrközeli. Tusolás utáni, otthoni komfortillatnak, vagy alvós illatnak tudom elképzelni, vagy olyan munkahelyen, ahol nem szabad/illik erősen illatozni (pl. egészségügyben dolgozóknak, stb.).Életkort, vagy évszakot én nem érzek benne; annyira semleges édeskés virágillat, hogy bárkin, bármilyen időben működhet.
Maga az illat ugyan tetszene,de a tartósságbeli/projektálási gondok; a samponemlék, valamint a valódi mézillat hiánya miatt leveszek a csillagokból.

Egyetlen pozitívuma, hogy olcsó, de annyira mégsem, hogy még egyszer megvegyem. További gondom (bár lehet, ez már csak kekeckedés), hogy 100 ml-es változatban elérhető csak, viszont olyan ormótlan és nehéz az üvege, hogy egy kézzel nem tudom megfogni, hogy fújjak belőle. Dekantálnom kellett kis üvegbe, hogy ne legyen tele az összes kezem vele, röhej, LOL... :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

skin

2018. július 19.

Nekem ez nagyon sekélyes. Száraz,egyhangú , lineáris mézes illat. Van számomra benne valami fojtogató . Konkrétan az az érzésem valamit kifelejtettek belőle . Tényleg nem szeretnék ünneprontó lenni de nem tetszik. Ha csak egy szót használhatnék arra hogy jellemezzem akkor ez lenne UNALMAS!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

Verona5

2018. július 14.

Az illat finoman mézes, nőies, nem kislányos, csábító. Nóri írásával teljesen egyetértek!. Sajnos a tartósságával kicsit gondban vagyok, de ár/érték arányban még így is egész jó helyezést ér el nálam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 14.

GNóri

2018. május 18.

Régóta kíváncsi voltam erre az illatra a méz miatt, de pont emiatt az illatjegy miatt kicsit tartottam is tőle. A Kardashian famíliából kiindulva nem egy visszafogott illatra számítottam, de az az igazság, hogy teljesen meglepődtem. Ez egy nagyon szép, elegáns, szolid, mézes-balzsamos-virágos illat. Az alapjegyek olyan szépen lefinomítják, hogy szerencsére egyáltalán nem olyan harsány, ragacsos, mézes negrós az összhatás, mint például az Al Haramain Noora-nál. Diszkrét hatósugarú, de tartós, körülölel és melenget, mint egy puha sál. Igazán minőségi és meglepően finom illat a celebparfümök között.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Villango

2018. január 4.

Látatlanban vettem, mert méz rajongó vagyok. DE :) én a nyers méz és a nyersebb illatok rajongója vagyok, és bár KIM minden csak nem nyers és nem elemi :)
Szóval nekem nem elég vegytiszta méz, a virágokat simán kihagytam volna belőle. Leszáradáskor persze már a méz is előjön, de frissen kifújva nagyon nem tetszik.
Emésztgetem még.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Emésztgetem még.....

karakumsivatag

2017. december 8.

Kedves Krémmániás kolleginától került hozzám a minta és muszáj 5 csillagot adnom:)
Tartós?: Igen
Szofisztikált? Igen
Nőies? Igen
Nem rajongok a Kardashian famíliáért, de ez az illat jó, nagyon egyben van, nagyon nőies. Nem tudtam elképzelni, milyen a méz illatú parfüm. Ez tényleg olyan, mint amikor bekapunk egy mézes ízesítésű keménycukorkát. Beszerzés lesz a vége!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 8.

Tartós?: Igen
Szofisztikált? Igen
Nőies? Igen

elvanui

2017. október 1.

Hát ez komolyan nagyon jó!! Dita Erotique-ja megtanított, hogy azért nem minden sz*r, ami celeb, meg hát mézes ugye, az meg egyértelmű, hogy kell. A minta fél nap alatt elfogyott, ami nálam óriási nagy szó. Ha most elfogy nyáron a 30 ml, akár még egy teljes üveg is hazajöhet, bár azt mostanság nagyon meg kell már érdemelni helyhiány okán.
Szóval ez lédús-édes, szőlős-loncos-mézes-pöttyet virágporos, nagyon nyári, nagyon dús, olyan, mintha egy nektártól elcsöppenő gyümölcsligetben állnál, esküszöm, még a méhzsongást is hallani. Nálam ez nagyon bejövős kategória, sose lenne elég. Örülök, hogy feladtam végre a hülye sznobériát, ezt pl. kár lett volna kihagyni. Nálam ötös lenne, ha három óránál tovább bírná, de szerencsére az ára miatt fújhatja az ember, amíg az ujja bírja.
Update1 ősszel: nem fogyott el, marad jövő nyárra is, de marad a négy csillag, mivel nem az ő hibája volt, és jövőre is élvezni fogom. Sőt, egy kis üdelányka fíling kedvéért lehet, hogy hűvösebb időben is megkeresem majd néha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

Anickaaa

2017. július 12.

Iiiiimádom! Az illat, és az üveg is egy csoda! Ez mindig lesz nekem míg gyártják... :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 12.

Flami

2017. március 2.

Csereberéltem, mert szeretem az édes-mézes illatokat :) Ilyen téren nem is csalódtam, mert finom nagyon. Egyáltalán nem tömény és erős. Irigylem azt, akin kitart 8-10 órát és kiérzi belőle az idő folyamán előbukkanó illatjegyeket. Sajnos én nem vagyok ilyen szerencsés. Egy picinyke óráig sem érzem ezt a parfümöt magamon. Hat fújást követően is elvérzett. Személy szerint csalódtam benne, soha nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 2.

SSSAAA

2016. november 5.

Valóban mézes Negró illata van :).
Különleges, édeskés az illata, de nem fullasztó, egyedi illat. Picit lehetne tartósabb. Szeretni fogom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 5.

Valóban mézes Negró illata van :).

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamyl Alcohol, Citral, Coumarin, D-Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ext D&C Violet 2, Red 33 Lake / CI 17200

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lilás piros.