Kin

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   2 x 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: barbarahella, az összetevőket feltöltötte: Alafaya, Módosítva: 2016. január 15.

Kiszerelés:   2 x 50 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Samponok

Bio hajradír, minden hajtípusra

Ez a termék a legkorszerűbb eljárásokkal készült, roncsolás nélkül távolít el minden márkájú oxidációs hajfestéket a hajról (a feketét is), függetlenül attól, hogy mikor lett festve. A haj azonnal újrafesthető.

Majida

2019. május 22.

Mivel évek óta feketére van festve a hajam így gondoltam rendbe hozom egy kicsit és persze roncsolás nélküli megodlásként esett a választásom erre a termékre . Nos a tapasztalataim : - valóban nem roncsol de borzasztó aszkorbinsav illata van a feketét a hajam háromnegyedéig leszedte második felkenés után de a hajam alját hiába kentem nem szedte le a festék ról ezért kicsit szomorú vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Monic

2018. január 11.

Neten keresgéltem kíméletes hajfesték eltávolítót, így bukkantam rá, és itteni vélemények alapján kipróbáltam. Alap hajszínem 6-os barna. Évek óta Alfaparf 11-es szőkére van festve a vállig érő hajam. Tavaly év végén fodrászom hatására a tövétől kb. 4 cm hosszan 7 es barnára festettük. Még egy alkalommal én magamnak befestettem a tövét barnával, de nem szerettem, úgy hogy szerettem volna újra teljesen szőke lenni. Tehát 2 alkalom barnára fesést kellett eltávolítania. Én tovább hagytam fent mint a megadott hatóidő. Mivel csak szinte tőre kellett kennem, ezért nekem a mennyiség elég volt. Az állaga folyós, úgy hogy óvatosan. Ecsettel vittem fel, kicsit folyt. De nem vészes. Van aki kifogásolta a szagát. Valóban erős, de nem kellemetlenebb, mint más hajfestés során használt terméknek. Izgultam a végeredményt illetően, de leszedte a barnát! Volt nagy öröm :) 11-es szőkével festettem utána. Nem lett 100% tökéletes, de mivel szőkéről van szó, nem is vártam. A normál festéshez képest kicsit sötétebb lett ez a festés, de szerintem ha következőre festem, sikerül teljesen egyenltes színt elérnem a teljes hajhosszon újra. A hajam nem roncsolta, és nekem a legfőbb szempont ez volt. Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

bbea

2017. július 15.

Tökéletesen bevált! 18 éve festett fekete hajból világos barna hajszínt kaptam.. Loreal E.sötétszőkével festettük át. (6.0) Nem foltos, fényes, egyenletes a színe. A hajam egészséges, puha maradt, roncsolódásnak valóban semmi nyoma. Az illata elviselhető. Én a fodrászommal csináltattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 15.

Aquariusgirl

2016. március 28.

Na, hát megvettem és kipróbáltam.........és nem vagyok elragadtatva. Először is nem volt olcsó, aztán a mennyiség kb vállig érő hajra elég, nekem olyan van uh elég volt. Fodrászhoz vittem, ő kente fel aztán becsomagoltuk a fejem és vártuk a csodát. És közben fulladoztunk, mert bizony pocsék szaga van. Én a leírás alapján azt képzeltem, hogy ott fogok ülni tök ősz fejjel, mert ugye kiszedi az összes színpigmentet a hajból, bármikor is lett az festve. Na, ez, ami nem így van. Sok festéket leszed valóban, de nem az eredeti hajszínig, hanem tejföl szőkéig. DE Mivel a hajamat az elmúlt időszakban megpróbáltam világosabbra festeni, a töve világosabb volt, Na, ez a színkülönbség is megmaradt. A töve tejföl kb 4-5 cm hosszban, utána világosbarna/sötétszőke. :-( Az ősz hajamból semmi sem látszott!!!! Na, uccu, festés.Hátha majd az után egyenletes lesz. Figyeltünk a használati utasításra, 2 árnyalattal világosabb festéket vittünk fel, hogy karamell színű legyen a hajam. Hát, az nem lett, inkább középbarna semmilyen, a töve továbbra is jóval világosabb. Szóval nekem nem jött be és szerintem drága is. Sima aszkorbinsav samponnal kikeverve többet tudott tegnap!! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 28.

adrina

2016. február 5.

Ma kipróbáltam a sötétvörös,helyenként fekete hajamra és meg kell mondanom,hogy nagyon jó termék.A flakonokban kevés van,a félhosszú hajamra alig volt elég.Nem lett foltos,egyszínű rézvörösre szedte ki a festéket a hajamból.Loréal Excellence 8.1 el festettem be utána,attól lett gesztenyebarna a hajam.Pár hét múlva 2 dobozzal rendelek és újra végig csinálom ezt,mert világosabb hajat szeretnék.Összeségében nagyon jó,kárt nem tett a hajamban,ami plussz pont,ha visszasötétedne updételek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

adrina

2016. február 5.

Szandra24

2014. július 1.

Nos kipróbáltam! Nagyon jó ez a termék! Leszedte a hajamról a feketét, aztán meg befestettem sötétszőkére és nagyon jó barna lett!! Nem sötétedett és a hajamat sem roncsolta!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

barbarahella

2013. december 8.

Egyáltalán nem károsította a hajam, és nem sötétedett vissza utána, amikor befestettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 8.