Kin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lbohuska, Módosítva: 2014. március 18.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Különösen gyorsan helyreállítja a nagyon száraz és károsodott hajat. Erősíti és regenerálja a haj belső szerkezetét, helyreállítja és kisimítja a hajszerkezetet.

oroszeniko

2020. január 17.

Sajnos nekem semmivel nem ápolta jobban a hajamat, mint egy átlag drogériás termék. Próbáltam sokkal több ideig rajta hagyni, de úgy sem volt változás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

szabinka90

2018. július 10.

Nagyon szerettem ezt a hajápolót! 1-2 percig kell rajtahagyni a hajon és annyira brutálisan sima és puha lesz AZONNAL tőle a haj, hogy azóta sem értem ezt el semmivel :D Nyilván a rengeteg szilikontól, de akit ez nem zavar, az nagyon fogja szeretni. Viszont elnehezíti a hajat, ha túl sokat tesz belőle az ember, tényleg elég csak a hajvégekre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

CherryPie

2017. április 1.

A samponjával (Nutri Intense 3) együtt használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. A sampont minden alkalommal, ezt a hajszerkezet javítót pedig heti egyszer vetem be. 3-4 mosás után látványos javulást tapasztaltam. Sokkal puhább és fényesebb a hajam, a hajvégeim nem állnak a szélrózsa minden irányába, nagyon könnyen ki tudom fésülni a hajam. Az édes illatát napokig érezni lehet, így sokáig frissen mosott haj érzésem van. Nekem nagyon bevált, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.