Kiss My Face

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyszandi94, Módosítva: 2015. április 13.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

DorinaBalog

2019. január 5.

Update 2019. Jan.:
Nagyooon remélem, hogy nem vonják ki a forgalomból! Egy ideje out of stock iherb-en még egy csomó más Kiss my face termékkel együtt. 4 flakonnal használtam el és a valaha volt legkedvencebb fényvédőm. Szükségem van rá!

2018 April: Filléres csoda. Röviden ennyi. Nagyon egyszerű eldolgozni, nem hagy maga után fehér réteget, csupán egy egészséges bőrfényt. Alapvetően inkább zsírosodásra hajlamos a bőröm, de még így is azt mondhatom, tényleg tetszik a finish. Igazán egészségesnek tűnik a bőröm, sokkal jobban kedvelem ezt a hatást, a full mattnál.
Iherb-ről beszerezhető. Már a második flakonnal fogyasztom, pedig fényvédők esetében "finnyás" vagyok. Tényleg nagyon jó kis cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Update 2019. Jan.:

Malachite

2018. július 5.

Csodálatos. A bőröm nagyon nem szereti a zsíros, nehéz fényvédőket, Paula néni világoskék tubusa és az Eveline white power spf 25 az all time etalon nálam fényvédelem tekintetében, mivel mindkettő csodálatosan könnyed, és melegben sem izzadom le. Ez a krém meglehetősen sűrű, klasszikus Nivea krémhez közeli állagú első kinyomásra, féltem is hogy mi lesz ebből, de alaptalan volt! Jól írták előttem, nem matt, hanem nagyon természetes bőrfényű, szépen beszívódik, nem hagy fehér nyomot. Nem folyós egyáltalán, de nem is nehéz eldolgozni a bőrben. Sminkelni nagyon szépen lehet rá, hidratált bőrön ugyan fényesebb, de még így sem folyik le semmi az arcomról.

Mivel tűnik ki ez a filléres finomság a hasonló árkategóriájú fényvédők közül?
- cruelty free
- félmatt, nem zsíros
- 3 antioxidáns
- 5 gyullaádscsökkentő
- 1 peptid
- 2 vitamin
található benne. Persze némi átfedéssel, de ezen az áron, 60 ml-t kapunk egy csomó szép bőrápolási összetevővel felturbózva.
Az all time legjobb fényvédőim száma ezzel triumvirátusra növekedett.
Vegyétek, vigyétek lányok, iHerben is megtalálható!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Mivel tűnik ki ez a filléres finomság a hasonló árkategóriájú fényvédők közül?
- cruelty free
- félmatt, nem zsíros
- 3 antioxidáns
- 5 gyullaádscsökkentő
- 1 peptid
- 2 vitamin
Az all time legjobb fényvédőim száma ezzel triumvirátusra növekedett.
Vegyétek, vigyétek lányok, iHerben is megtalálható!

Mimik

2017. július 30.

Az arcom és a mellkasom is elég érzékeny a naptejekre, vagyis állandóan kipattogozom tőle. Egyik barátnőm ajánlotta ezt a terméket ezért meg is rendeltem iHerb-ről. Teljesen elégedett vagyok vele. Egyszer sem égtem még le, ha ezt magamra kentem és nem zsírosított és nem pattogzott ki tőle a bőröm. Mindenkinek nagyon tudom ajánlani aki szintén hasonló problémákkal küzd mint én.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2