KiwiSun

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   KiwiSun szoláriumok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: d.nikcsi, Módosítva: 2016. június 28.

Lelőhely:   KiwiSun szoláriumok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyorshatású barnító, bronzosító és bőrápoló szoláriumkrém

A canabis maximálisan hidratálja a barna bőrt a shea vaj regenerálja és bársonyossá varázsolja. A jojoba olaj és az aloe vera komplex egyedülálló természetes hatásával és a bronzosítókkal együtt tökéletes lehetőséget kínál a barna bőr fiatalságának megőrzésére. A professzionális ráncfeltöltő hyaluron hatóanyaga kisimítja a bőrt, biztosítja, hogy bőröd ragyogó és ápolt legyen, bársonyosan selymes és rugalmas maradjon.  A többféle bronzosító együttes hatásának köszönhetően, mélyebb és sötétebb aranybarna bőrszín érhető el.

Haladó szoláriumozóknak ajánlott, hatása azonnal látható, bőrödet természetes karibi barnává varázsolja.

anikoannie

2020. május 5.

Nagyon sok szolikrémet kipróbáltam már de jelenleg ez a number 1. Egy szolizás alkalmához kaptam kipróbálásra és szinte azonnal beleszerettem és megis vettem a nagy kiszerelést. Iszonyatosan hidratálja a bőröm, szolizás után este olyan mint a babáé. Még testápolót sem kell szoli napokon használnom ez bőven elég. Kicsit nehezen szívódik be de ez nem baj. Finom az illata ja és ami a legjobb hogy jelentős mértékben hozzásegít a barna bőr eléréséhez és hosszú távú megtartásához is! Árban is jó a többi krémhez képest' Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Sophielle

2019. február 17.

Én nem vagyok nagy szolikrém rajongó, mert alapvetően drágának találom ezeket a kozmetikumokat a hatásukhoz képest. De ez nagyon tetszik! Gyorsan beszívódik, jól hidratál, az illata pedig isteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

clevergirl

2017. március 1.

Nagyon jó kis krém, s nem drága. Hatása szuper,mert szolizás előtt bekenve nem ég, hanem barnul az amúgy nagyon fehér bőröm! Szupi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

tudatos

2015. november 6.

Én imádom ezt a szolikrémet! Szerintem nagyon jól és tartósan barnít. Én minden szolizás előtt ezt használom és már rögtön a használat után látni a barnaságot. Az illata is nagyon finom, gyümölcsös. Már sokféle szolikrémet kipróbáltam, ettől sokkal drágábbakat is, de ez a legjobb mind közül. Alapjáraton nagyon világos a bőröm, de ezzel a krémmel és heti egy alkalom szolizással kifejezetten le tudok barnulni. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Mindy

2015. szeptember 2.

Bár használták volna a cannabist másra! :D Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Bár használták volna a cannabist másra! :D Nekem nem vált be.

d.nikcsi

2014. november 14.

Borzasztó... Ezt ajánlják leginkább a szoliban, de még az 1 csillagot sem érdemli meg. Nagyon nehezen szívódik be, tipikusan az a krém, amit ha "dörzsölsz", csak még több lesz belőle.
3 alkalommal használtam, és csak amikor használtam, akkor tapasztaltam, hogy még 3 nap múlva is (nyilván minden nap zuhanyoztam) az a tipikus büdös szoli szagom volt, amit egyébként krém nélkül nem szoktam érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A jojoba olaj egy változata, lásd jojoba olaj.

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.