Kjaer Weis

Ár:   15 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. január 15.

Ár:   15 500 Ft
Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kompakt és utántöltő változatban is elérhető, minimum 70%-ban organikus összetevőket tartalmazó luxus szemhéjpúder.

• Olaszországban gyártott, CCPB által jóváhagyott termék
  • nem tartalmaz mesterséges összetevőket (kőolajszármazékot, parabéneket, mesterséges színezéket és illatanyagot)
  • nem tesztelték állatokon
  • gluténmentes és részben vegán

12 színben kapható

mrsgrob

2018. szeptember 1.

Utántöltőt vettem amit mágnese palettámba tudtam tenni, úgyhogy a híresen elegáns kompaktról nem tudok nyilatkozni. Grace és Wisdom színekben az enyém. Mindkettő remekül satírozható, egyik sem csúszik el, nem áll meg a szemhéjam felső ráncában és mindkettő kedvenc semi-matt hatású. Nem olyan puhák mint a RBR szemfestékeim, ám jobb minőségűek, viszont kisebbek. Mégis annyira tetszik mindkettő de főleg a Grace (nagyon világos a bőröm) és olyan gyakran haználom őket hogy sajnálom amiért ennyit tipródtam mielőtt megvettem volna ezt a kettőt. Az viszont jó döntés volt hogy tok nélkül vásároljam meg. Az új MUFE plalettában (XL a tükrös, amiben hat szemfesték fér el pl szögletes Inglot vagy új MUFE) stabilan tapad, több utazásnál sem tört meg benne egyik szemfesték sem (RBR, Inglot, MUFE, Kjaer Weis).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A japán lonc kivonata, ami meglepő módon tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti.

Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.