Kjaer Weis

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mudpach, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   14 000 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

• Ideális világos és közepesen sötét bőrre.
  • Napcsókolta ragyogást eredményez.
  • Kettős hatású: bronzosító és kontúrozó.
  • Szépen eloszlatható a bőrön akár ecsettel akár ujjal.

scorpionqueen

2018. szeptember 6.

Ha van valami, amiben nekem nem lehet már nagy meglepetéseket okozni, az a pirosító. Imádom őket, a legkedvesebbek számomra. Drogériától kezdve parfümérián át a repterek duty free üzleteiben, a híres áruházakban, bazárokban, tényleg bárhol is pirosítót látok, megnézem, megtapintom, teljesen mindegy, hogy mennyibe kerülnek, nem az a lényeg. Hanem hogy szépek. Egy jó pirosító éveket farag le, meg nem történt strandolás utáni állapotot varázsol az arcra, harmóniát teremt utolsó lépésként, életet ad az arcnak egy hulla reggelen. Ez az, ami nélkül biztos, hogy nincs smink nálam. De tényleg nehéz már újat mutatni. Eeeeeez viszont egy döbbenet. Hozzám hasonló fanatikusoknak kötelező darab.
Desire Glow árnyalatot kaptam ajándékba, hogy szép napsütötte pofim legyen. A szín egyszerűen tökéletes, teljesen egyedülálló, másnál ilyet nem láttam. Tényleg, valóban napsütötte, strandolás utáni színt ad. De ami miatt minden alkalommal lehidalok tőle: felteszem és kisimul a pofim ott, ahová felkerült. Szó szerint kisimul a bőr, mintha valami feltöltötte volna. Két hónapja nem bírok betelni ezzel a látvánnyal, akárhányszor ezt viselem. Mintha valami nagyon speciális primert használtam volna előtte, sima és feszes a pofim tőle. Ecsettel szeretem a legjobban felhordani, valahogy jobb a végeredmény, mint ujjal, úgy érzem, azzal jobban tudom kontrollálni (mint a saját ujjaimmal, tudom, elég bénán hangzik, de ez van). Sűrű, tömör ecset szükségeltetik hozzá, alapozókhoz való ecset.
Kivitel: nagyon-nagyon nehéz, kicsi, tömör fém kompakt. Nem szeretném a lábujjamra ejteni, annyira nehéz. A teteje elfordul, úgy nyílik. Nem igazán szeretem. A pan sokkal mélyebben is lehetne, mert így tiszta krém mindig az egész kompakt és ahogy fordul a tető, tolja le a pan szélére kifutott krémet. Szóval mindig tisztítani kell, nemcsak esztétikai okok miatt, hanem hogy legközelebb ne krémes szélű kompaktot vegyem a kezembe. Nagyon jól néz ki, egyedülálló a kivitelezése, csak nem igazán praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.