Klairs

Ár:   $25   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: asha, Módosítva: 2015. április 20.

Ár:   $25
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

• bármely bőrtípusra alkalmas
  • természetes fedést biztosít
  • védi a bőrt a káros napsugárzástól
  • nem irritál

BLili

2020. február 6.

Nagyon jó szín, de borzalmasan viselkedik utolsó rétegként. Ha csak nem önmagában kenem fel, darabokban ragad meg a bőrön, valamint kukacosodik is. Márpedig mindig van rajtam valamilyen krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

HunglerR

2019. december 6.

Nekem nagyon megtetszett.
Először csak egy mintát próbáltam, akkor döntöttem el, hogy nekem kell a teljes kiszerelés. Az ebayen rendeltem ahol rengeteg mintát és egy korrektort is kaptam mellé ajándékba. Közepes a fedése, kellemes az illata, szépen passzol a bőrszínemhez. Hétköznapokra tökéletes számomra. Az én száraz bőröm nagyon szereti, igaz a sötétebb piros foltok alá kell a korrektor, de nem is vártam tőle olyan fedést, mint egy alapozótól. Kézzel vittem fel, mert sűrű az állaga. Szerintem zsíros bőrre sok lenne a sűrűssége miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Nekem nagyon megtetszett.

tara95

2019. május 14.

A színe tökéletes, neutrál. A fedése alulról súrolja a közepest, nem igazán bír el a piros foltokkal. A finishe nagyon fényes, dewy de ezt már megszokhattuk a márkától. Az állaga mint egy arckrém, ecsettel vittem fel de legközelebb kézzel fogom. A tartóssága még teszt alatt, de a mostani tudása alapján nagyon nem ér annyit mint az ára...

Sajnos pillanatok alatt átfénylik és fuldoklik alatta az olajos bőr. Utálom :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Sajnos pillanatok alatt átfénylik és fuldoklik alatta az olajos bőr. Utálom :D

Aleysa

2019. március 21.

A jó: nagyon szép bőrképet ad összességében és szuper hogy a fényvédelem is megoldott vele. Nyilván fényesedik de a homlokomat leszámítva ez nem nagyon zavaró. Nekem világos, rózsaszínes bőröm van és szépen illeszkedik, nem üt el a bőrszínemtől.
Ami nem: nekem borzasztóan kiemeli mêg a szinte nem is létező száraz részeimet is mintha hámlana a bőröm. Ez inkább közelről probléma, de nyilván engem zavar. Nem szép. Pedig ezerrel hidratálok, de mostanában ez állandó problémám :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Akara

2019. január 23.

Kellemes viselet szeles, hideg időben, mert jól hidratál, védi is a bőrt. Nyáron eléggé lefolyós, de jó púderrel még elmegy. A fedése egész korrekt, persze nem túl erős, de mondjuk egy kis korrektorral kiegészítve jól eltűnnek a hibák. Viszont nekem sajnos túl sötét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Cirmoly

2018. december 15.

En teljesen elegedett vagyok evvel a termekkel, nagyon jol fed igy keves is eleg belole. A megfelelo szin elerese erdekeben az Uriage cc kremmel szoktam keverni. Egy kicsit tenyleg fenylik, de ez puderrel konnyen korrigalhato.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

jomosono

2018. november 15.

Kedvenc koreai BB krémem,pedig sokat kipróbáltam már .Ennél természetesebb kinézetű cuccotst még nem használtam,nagyon szépen idomul a világos bőr színemhez ,tartós és olyan mintha nem is lenne rajtam semmi, csak az ember tökéletes bőre látható végeredményként ...
5 CSILLAGOS koreai termék . Mikor vásároltam előszőr a BB hez járt egy korrektor is, ezért igy már nem volt vészes az ára..Amúgy kb 7000 ft ért lehet hozzá jutni ( korrektor nélkül)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 15.

asdfjkle

2018. február 23.

Legjobb BB krém, amit használtam. Hétköznapokra elég a fedése (a közepes alját súrolja), szépen egységesít, száraz bőrömmel teljesen jól működik, olajos/kombinált bőrön nem tudom elképzelni fixálás nélkül. A tartóssága az egyetlen negatív pont, olyan 6 óra után nagyon megkopik, felcuppantja a bőröm valahogy. A tónusát természetesnek mondanám, viszont az árnyalat sokaknak túl világos lehet, nekem pont jó (NC15).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

goldgirl

2018. január 5.

Jó lenne de..... rendkívül olajos textúra jellemzi, és számomra túl világosnak bizonyult, pedig nem vagyok barna bőrű. Mire beérek a munkahelyre máris átfényesedett. A fedése egyébként meglepően jó, nem tipikusan vízszerű az állag, jól eloszlatható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

bearsorry

2017. október 18.

A 3. tubus rendelésén vagyok túl.
Számomra tökéletes BB krém. Miután már nem gyártják a Garnier BB krémet light árnyalatban (csak light/claire), így elkezdtem más BB krémeket is kipróbálni, de most ennél meg is állok és maradok is.
Csodaszer. Ezt kerestem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

A 3. tubus rendelésén vagyok túl.
Csodaszer. Ezt kerestem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Allantoin, Adenosine, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bentonite 0 0