Klairs

Ár:   $20   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2017. május 8.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

Könnyű, gyorsan felszíódó formulája guaiazulene, centella asiatica kivonat és számos peptid tartalma védi a bőrt a sejtkárosodás három kiváltó oka ellen: UV sugarak, oxidáció okozta károsodás és a bőr zsírosodása. Könnyű, víz-alapú formula, jégkék árnyalat, zsírosodás mentes hatás a bőrön.

BLili

2018. szeptember 13.

Teljesen fehérre meszel, nagyon hülyén néz ki az ember benne, plusz még fénylett is a fejem, mint a diszkógömb. Mintám volt csak belőle, de mint az előttem hozzászóló is, még azt sem használtam el. Szerencsére nyaraláson, napozás előtt kentem fel, így aztán nem mostam végül le, különben az lett volna a sorsa. Plusz, van benne parfüm, ami érzékeny bőrre szánt fényvédőnél igazán nem értem, hogy miért kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

i.napcsi

2018. május 25.

Annyit leírnék mert látom hiába olvastok még sem értitek,ezért kék szinű,meg a kréme is mert azulén van benne,emi egy erős gyulladásgátló,nyugtató és ennek kék szine van,egy minimál mennyiség is kékre szinezi a krémeket,szóval ez nem szinezék hanem természetes szín,ez főleg a kamilla és a cickafarkban található meg nagy mennyiségben.Régóta használatos hatóanyag a patikai és babacuccokban csak most újra felfedezték mint szinte mindent!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

dzsanki

2018. május 22.

Nekem nagyon tetszik ez a fényvédő, nem lesz tőle zsíros a bőröm (púdert használok utána), és fehér sem lesz, ellenben ad egy kis plusz hidratálást, és egy olyan bőrképet, mintha primert használtam volna. Vásárlás előtt elhasználtam két mintát (6 alkalomra volt elég), és ezután vettem meg, de ha a kísérletező kedvem hagyja, újra fogom venni, mert elégedett vagyok vele. Pár perc persze ennek is kell a teljes beszívódáshoz, de mindegyiknek kell ennyi, szóval nyilván nem egy vízbázisú esszenciáról beszélünk, hanem fényvédő krémről. :) Világos kék színe van, és könnyű, lotion állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

goldgirl

2018. január 5.

Szintén mintát próbáltam, de nagyon fehér, zsíros réteg maradt a bőrömön, a mintát sem használtam el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

zsizska

2018. január 3.

Mintát kaptam belőle, egyszer használtam és sajnos le is kell pontoznom. Borzasztó máz, nehezen szívódik be és tocsog, csillog tőle a bőr. Nem devy, hanem diszkógömb lesz tőle a bőr. Sajnos nagy nagy nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

Kbnhkr

2017. december 31.

Bár a rozáceás, túlérzékeny bőrömre az illatanyag nem kellene, mégis ez lett a legjobb fényvédőm. Rajtam se nem kék, se nem fehér, ellenben elfedi a pirosságot. Kb. mintha nem is csak egy fényvédőt, hanem minimum egy BB krémet vittem volna fel. Nem irritált egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 31.

NormanMama

2017. július 7.

Az en arcom kek marad tole, nem okozott pattanast, mitesszereket, viszont reggel felkenve egyszer eleg volt strandolasnal is, egesz napra. Ujra nem veszem, de egy negyest megajanlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

bebuska94

2017. július 7.

Mintát kaptam belőle. Folyamatosan harcban állok a száraz bőrömmel és próbálok is ellene tenni. Felkenem szépen ezt a fényvédő krémet, első benyomás: mentholos negro illata??? Ehhez tudnám hasonlítani.xD Ezután az amúgy is fehér bőrömre 1 fehér réteget produkált(örülök, hogy a piros orcáim nem virágoztak a 40fokban, de nem volt valami egészséges kinézetem.) Majd jött a száraz részek még nagyobb kiemelése.. El se hittem, hogy így utcára mentem(főleg orvoshoz).xD Sebaj, itthon felkentem a Mizon-os hidratálóm a száraz részek elfedésére(végre ennek is hasznát vettem) meglátjuk mennyit bír így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Bog

2017. július 3.

Na hát ő nem lesz a kedvencem! Mintát kaptam belőle, egyszer próbáltam, elég is volt! Soha, de soha nem szívódik fel! Nem azt a szép koreai dewy hatást adja, hanem fehér mázzal vonja be a bőrt és konkrétan tocsog a fejem tőle! Rettenet!
Amúgy az illata nagyon tetszik, az a tipikus Klairs illat, és a fehér máznak köszönhetően tényleg tudja az ember, hogy mindenhol jól bekente-e a bőrét. Na de milyen áron! Nekem zsírosodásra hajlamos kreol bőröm van. Elég viccesen néztem ki vele!
Talán száraz bőrűeknek jó lehet, akinek a tónusa is világos. De nekem nem. Sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Funnyface

2017. június 18.

Egész jó kis termék. Vannak hibái, nem tökéletes, ami izlés kérdése is, de amit ígér, azt valóban nyújtja. Világoskék színű, kicsit sűrűbb termék. Valóban könnyen eloszlatható, rövid ideig vizesebb, majd tényleg gyorsan szívódik fel, és matt hatású lesz. Legalábbis más naptejekhez képest szuper matt, úgy hogy formulája nem tartalmaz alkoholt. Nyáron ez kifejzetten üdítő, más termékhez képest tényleg könnyebb érzés a bőrömön. Teljesen azonban nem tűnik el, titanium dioxid tartalma természetesen a bőr felszínén marad. Pontosan ez lehet a hátránya is, mert persze ez is hagy maga után egy fehér fátylat, amin a kék színe sem segít egyáltalán. Miért nem rózsaszín, vagy bézs? Persze, mert koreai és fehéríteni kell...ettől a terméktől tökéletes szürkés tónusú drama színésznő bőröm lesz...lol. Minimum színezett púdert, púder alapozót használok hozzá, sőt már bronzosítómat is elővettem, hogy ismét legyen valami színem. Emiatt barnulni vágyóknak nem ajánlott egész nyárra. Sminkelni lehet rá, a nap végére, főleg most nyáron azért átfényesedik, de nem drámaian. Azt hiszem nem vízálló, amit sajnálok. A végére hagytam, ami leginkább zavar benne, az az illata...ánizs...ánizs...miért? Hogyan? Ki találta ezt ki? Az én izlésemnek erős az illata, és az ánizst nem kedvelem. Azonban imádom, hogy tényleg gyorsan és egészen jól szívódik fel. Ezt nagyra értékelem benne. Bőrömet nem szárítja, nem irritálja. Télen szoktam inkább fizikai fényvédőket használni, lehet, hogy ez lesz az új téli naptejem. Nyárra nem teljesen ideális a fehér fátyol miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate, Betaine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, sH-Oligopeptide-1, sh-Oligopeptide-2, sh-Polypeptide-1, sh-Polypeptide-9, sh-Polypeptide-11
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Lásd Tripeptide-32

Azulénszármazék, melyet a kamilla olajából nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában, valamint illatanyagként is használatos.  A Truthinaging információi szerint kék színe miatt gyakori összetevő ősz hajra való samponokban. Gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is bír, ami lehetővé teszi, hogy megnyugtassa a fejbőrt és a szőrtüszőket.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Epidermális növekedési faktor, vagyis EGF, ami az INCI listákon sH-Oligopeptide-1 néven szerepel. Kémiailag egy nagyobb méretű (53 amino savból álló) peptide molekula, ami híres arról, hogy segíti a sejtek növekedését és osztódását. A kozmetikumokban ez a hatás általánosságban tudja javítani a bőrminőséget és csökkenteni a ráncokat.

Ugyanakkor az EGF (és általában a növekedési faktorok) egy eléggé vitatott molekula is. Az egyik fő aggodalom körülötte, hogy a rákos sejtek növekedését ugyanúgy tudja fokozni, mint az egészségesekét, ugyanakkor nem rákkeltő, vagyis egy egészséges sejtet nem alakít beteg sejtté. Minden esetre Psoriasis (sjetosztódással összefüggő bőrbetegség) esetén nem ajánlott. Részletes infó az EGF-ről az INCIDecoderen

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.