Klairs

Ár:   $21   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2018. október 17.

Ár:   $21
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Összetevőkben gazdag, hidratáló, bőrérzékenységet csökkentő krém, ami azonnali és hosszú távú hidratáló hatásával ragyogóvá varázsolja a bőrt.

• Segíti a száraz, irritált, érzékeny bőr öngyógyító folyamatát a bőr külső, védő rétegének helyreállításával
  • Csökkenti az arctisztítás után jelentkező húzódó, viszkető bőrérzést
  • Segít megelőzni a bőröregedést, mélyhidratáló hatása a kisebb ráncok láthatóságát csökkenti
  • Használható száraz bőr estén naponta kétszer, vagy normál bőrtípusnál esténként éjszakai krém helyett
  • Állatokon nem tesztelik, alkohol- és parabénmentes, környezetbarát

Water / Aqua Caprylic / Capric Triglyceride eo Glycerin h 0 0Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Cyclopentasiloxane eo I szil Glyceryl Stearate eo I euSodium Hyaluronate h 0 0Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Cetyl Ethylhexanoate eo Cocamidopropyl Betaine ti I eu Stearic Acid eo I eu 2 0Petrolatum eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Beta-Glucan a I gy Sorbitan Sesquioleate eu 1 0PEG-100 Stearate ti 0 0Ceramide 3 Sorbitan Stearate eu 0 1Dimethicone eo I szil 1 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Carbomer Arginine Illicium Verum (Anise) Fruit Extract Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Extract Paeonia Suffruticosa Root Extract Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Chlorphenesin ta Disodium Adenosine Triphosphate Algin Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract Citric Acid kh Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Natto Gum Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil i Althaea Rosea Flower Extract Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Disodium EDTA Celery Extract i Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract Brassica Rapa Leaf ExtractDaucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract Oryza Sativa (Rice) Bran Extract Solanum Lycopersicum Fruit/Leaf/Stem ExtractLysine HCLProline Sodium Ascorbyl Phosphate a I v Acetyl Methionine Theanine eo

BLili

2018. június 29.

Rosaceás bőrűeknek nem ajánlom - pedig elvileg az ilyen bőrűeknek ia készült, mivel túl sok benne a gyógynövény, egyéb, és kipirosodik tőle a bőr, legalább is az enyém.. egyébként nagyon jól hidratál már kb. egy nagyobb borsónyi is elég az egész arcra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

erynis

2018. április 14.

Update: Megrendeltem a teljes méretet, télen is ezt használtam éjszaka, illetve síeléskor nappal is. A kicsit mentolos (?) illatán kívül csak jót tudok róla mondani. Gyorsan beszívódik, nincs zsíros érzet, és a vízhiányos bőrömet szépen feltölti. Én nagyon szeretem, szerintem megtaláltam számomra megfelelő krémet. Talán még a bőröm gyógyhajlamán is javított.

Egy koreai rendelésem mellé kaptam ennek a krémnek a mintáját, amiben jó sok termék van, meg is lepődtem. Nekem kevert bőröm van, így nappalra számomra nehéznek tűnt ez a krém, éjszakára tettem fel arctisztítás/tonizálás/hámlasztás után. Kb. 2 hete használom, és hihetetlenül puhább és élettel telibb a bőröm. Ha esetleg elfelejtem, érezhető a különbség. Más éjszakai krémnél időnként azt éreztem, hogy reggelre tocsog a bőröm vagy mintha fulladozna, de ezzel a krémmel friss és üde érzéssel kelek, gyorsan, könnyen beszívódik. Nappalra a Mizon Hyaluronic Ultra Suboon krémet használom, ami tökéletesen elég, de számomra éjszakai krémként tökéletesen bevált. Meg fogom rendelni a teljes kiszerelést is. Ha jól láttam, már nem tégelyben, hanem tubusban árusítják, ami szerintem előnyösebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

Kaboo

2018. január 25.

Mintám van belőle. Az itt olvasott vélemények alapján nem is gondolkodtam, hogy megrendeljem DEE (vagy az én borom van tragikus állapotban vagy ennyire jó)
Az első próba után látványosan kisimitott, feszesitett, egyenletesebb lett a tapintás és az optika is. Azonnal, nem reggelre nem órák múlva. Az első 1 percben beszippantotta a bőröm 90%-ban, majd maradt egy nagyon enyhén olajos réteg ami a következő 10 perc alatt szintén eltűnt. A végén fényes maradt mintha meg állt volna a krém az arcomon, de nem... Tükörsima, fényes, hidratalt, feszes, egyenletes, hova fokozzam még?! A teljes méret kell😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Nittuska

2018. január 16.

Több Mintát kaptam belőle.
Az állaga tetszik, de csak éjszakára tudom használni mert az én kombinált bőrömön eléggé fénylik, pedig keveset használok belőle.
Amúgy jól hidratál, de inkább normál/száraz bőrre ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Több Mintát kaptam belőle.
Amúgy jól hidratál, de inkább normál/száraz bőrre ajánlom.

m-kati-89

2017. szeptember 8.

Imádom ezt a krémet! Finom, visszafogott krémillata van, nagyon jó érzés esténként felvinni az arcbőrre. Én még egy kis argánolajat szoktam felkenni rá és így hagyom beszívódni. Reggelre teljesen kisimult, puha arcbőrrel ébredek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Bog

2017. július 6.

Mintát kaptam bőle. Már az összetevők alapján sejtettem, hogy nem leszünk jóban. Nemszeretem sem a kókuszolajat, sem a glicerint, márpedig ezek az INCI 2. és 3. helyén szerepelnek.
Nekem nagyon sűrű, nagyon tömény, még sem épolja a bőlörm, pont az előbb említett összetevők miatt. Az illatát szeretm. De ennyi. Nem fogom megvenni a nagy kiszerelést, tutira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Donna

2017. június 9.

A legjobb arckrémem eddig, legközelebbi rendelésnél teljes kiszerelést veszek. Ilata, nincsen ami nagyon fontos, mert mostanában nehezen viselem az illatanyagos krémeket. Állaga pont jó, nem sůrű de nem is folyós. Hamar beszívódik, és nagyon kellemes érzete van utána a bőrömnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

mliptak

2017. május 25.

Mintát kaptam belőle egy vásárlás mellé. Nagyon szerette a bőröm, jól hidratált, reggel használtam vékony rétegben. Gyorsan felszívódott, szépen beépült a rétegezős rutinomba. Az illatára sajnos nem emlékszem, már, hogy volt-e neki egyáltalán; rossz biztos nem volt, az még meg lenne az emlékeimben. Annyit hozzátennék, hogy jelenleg nem így néz ki (tubusus pl.) és az összetétele sem egészen egyezik meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Funnyface

2016. április 17.

Első koreai krémem volt, teljesen elhasználtam. Kb. 6 hónapig volt elegendő, sokszor napi kétszer is használtam. Arcápolási rutinom része volt akkor a márka tonikja és hidratáló széruma is. Sokszor vannak akcióban a klairs termékek, szettben nagyon előnyös áron kapható :) Nincsen bennük alkohol, amire érzékeny a bőröm, emiatt azonnal lecsaptam rájuk.

Tulajdonságai: fehér, egészen laza textúrájú krém. Könnyen eloszlatható a bőrön, azonal, nyom nélkül felszívódik. Gazdag éjszakai krémekhez szokva rendkívül meglepő volt, hogy kiváló hidratáló ereje lehet egy teljesen felszívódó krémnek. Doboza környezetbarát, natúr kozmetikum benyomását kelti. Hozzáadott illatanyagot nem tartalmaz, azonban sok növényi kivonattól, amit tartalmaz összeségében zöld, virágos-zöldséges kert illata van.

Előnye: Könnyen eloszlatható, jól felszívódó krém, valóban hidratálta a bőrömet. Óriási különbség volt használata a nyugati, drogériás arckrémekhez képest.

Hátránya: sajnos a bőröm érzékeny típus, sokszor kicsit kipirult tőle. Nem tudom pontosan melyik összetevő volt, vagy összetevők kombinációja, de sajnos a nővényi kivonatokkal vigyáznom kell :( Nemsokkal előtte alakult ki a rosaceám, ami mire elkezdtem ezt a krémet használni, már nem volt aktív. Használatától ugyan nem lángolt a bőröm, nem is hozta elő a rozaceát, de nem is nyugtatta tovább. A csomagolás is néha kihívást jelentett. Sajnos a tégelynek pereme van, és az alja sem egyenes, így kisebb zúgokból kellett a olykor a krémet kiszedni.

Érzékeny bőrre szerintem esélyes, hogy a rengeteg növényi összetevő közül valamelyik irritáló hatású lesz. Nem érzékeny, normál és száraz bőrre valóban egy élmény lehet. Az irritáció miatt ezt a krémet nem vásárolom újra, azonban a márka több termékét használom és szeretem most is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 17.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.