Klairs

Ár:   $26.50   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2017. június 19.

Ár:   $26.50
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű hidratáló, mely arcra és testre egyaránt használható. Segít visszaállítani és fenntartani a bőr hidratáltságát, akár a különösen száraz, érzékeny bőr esetében is. Gyorsan felszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet.

Parfümmentes, hipoallergén, parabénmentes, nem komedogén, vegán termék.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Caprylic/Capric Triglyceride eo Sodium Hyaluronate h 0 0Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Cetyl Ethylhexanoate eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Glyceryl Stearate eo I euSorbitan Stearate eu 0 1Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Stearic Acid eo I eu 2 0Beta-Glucan a I gy Sorbitan Sesquioleate eu 1 0Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Cyclopentasiloxane eo I szil Betaine h Ceramide NPPolyquaternium-51 PEG-100 Stearate ti 0 0Illicium Verum (Anise) Fruit Extract Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Extract Paeonia Suffruticosa Root Extract Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Dimethicone eo I szil 1 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Chlorphenesin ta Carbomer Arginine Citric Acid kh Ethylhexylglycerin Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Althaea Rosea Flower Extract Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Apium Graveolens Seed OilCelery Extract i Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract Brassica Rapa Leaf ExtractDaucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract Oryza Sativa (Rice) Bran Extract Solanum Lycopersicum Fruit/Leaf/Stem ExtractNatto Gum Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Disodium EDTA Lysine HCLProline Sodium Ascorbyl Palmitate Acetyl Methionine Theanine eo

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

daydreamheart

2019. szeptember 21.

Termékmintát próbáltam ki, kétszer is. Nem rossz. Valóban könnyed, puha és hamar beszívódik a bőrbe, viszont én drágállom az árát ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

mliptak

2018. november 9.

Hatalmas a kiszerelés, ami a multifunkcionalitása mellett érthető is; a flakon teljesen rendben van, szépen lehet vele adagolni, nem törik a borítása. Viszont nekem arckrémnek, hajápolónak túl kevésnek bizonyult, testápolónak használtam el inkább. Kíméletes a bőrhöz, szépen hidratál napi használat mellett, viszonylag gyorsan felszívódik, de kicsit azért várni kell vele. Sajnos így, hogy csak testápolónak tudom elképzelni kicsit drágállom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

clara12

2018. május 1.

Nagyon jó hidratálókrémnek tűnt, tetszett az állaga, elégedett voltam a hidratáló hatásával, de 1 hét után észrevettem, hogy sokkal több mitesszerem van, ráadásul olyan helyen is ahol nem szokott lenni. Lepasszoltam Apukámnak, neki nem okozott problémát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

im

2017. december 22.

Először azt gondoltam, melléfogtam, mert úgy tűnt, sok lesz nekem ez a krém, és az ősz elején talán még az is volt. De mostanra megszerettem.
Reggel és este is használom, reggel értelemszerűen ez az utolsó lépés a fényvédő előtt, este pedig ez zárja a rutinomat. Ősszel önmagában kentem, mostanában néha marulaolajjal is keverem. Bőr ősszel még "ült" a bőrömön a krém egy része, a hideg időben most már maradéktalanul beszívódik. Szépen belesimul a rétegezős rutinba. Nem pattogott ki a bőröm, nem is szaporodtak a mitesszereim.
Testápolónak nekem most kevés. Akármekkora mennyiséget is kenek magamra, nem érzem, hogy kellően puha és hidratált lenne a bőröm, pedig nem extrémen száraz.
Annak ellenére, hogy akció nélkül ez egy meglehetősen drága krém számomra, nem érzem, hogy valami olyan pluszt nyújtana, amely miatt megérné kifizetni érte a teljes árat. A The Ordinary hidratálókrém ennek a töredékébe kerül, a 100 ml-es is, és egyszerűen jobb, mint a Klairs. (De hogy objektív adatokkal is szolgáljak: 1 ml TO NMF+HA kb. 24 Ft, 1 ml Klairs kb. 35 Ft.)
Végül is nem bánom, hogy kipróbáltam, az biztos, hogy ennyire jó összetevőlistájú testápolóm eddig sosem volt (az más kérdés, hogy nem működik úgy, ahogy vártam), de arckrémként még pusztán a wishtrendes postaköltség áráért sem tartom kihagyhatatlan vételnek, azt viszont el kell ismernem, hogy télre egyáltalán nem jártam rosszul vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Lencseee

2017. november 19.

Az en boromre nem valt be. Meg ejszakara sem szivta be teljesen a borom..meg ebben a hidegebb idoben sem. Elhasznalom majd, foleg, mint sima testapolot,de azt hiszem,ha ceramidos krem kell, maradok tovabbra is a cerave mellett. Rz a Klairs termek nalam nem muzsikalt jol. Ha nem akcioban vettem volna meg, a csalodottsagom meg kevesebb csillagot eredmenyezett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

bebuska94

2017. november 15.

Nagyon sokat gondolkodtam mit írjak erről a termékről. Szállítási díj ellenében rendeltem meg. Teljes áron nem biztos, hogy megtettem volna. Vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. A vízhiányos bőrömnek nem volt elég hidratáló, viszont nem allergizált és azóta is kenegetem (arcra, ritkán testre is),mivel jó nagy adag és külön örülök neki, hogy nyomható és nem kell ujjal belenyúlni. Nekem egyelőre 3 csillag, mivel se nem javított, se nem rontott rajtam a használat során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

GeorginaH

2017. augusztus 26.

Wishtrend ajánlása szerint :minden száraz testrészre -többek közt arcra, hajra is -én ezt ki is használom és nagyon bevállt. Kitűnően hidratál, táplál és nem hagy ragacsos érzetet.
Ceramide N-t tartalmaz,ezért nálam kiütötte árban, minőségben a dr. Jart termékeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Bog

2017. augusztus 25.

Érdekes termék ez. Több mintát kaptam belőle, azokat használgattam. Testápolóként alkalmaztam, én arcra nem kenném. Eleve nem kenek olyan dolgot az arcomra, amit a honlap lábápolásra ajánl! Nem is értem! De nekem az összetevő sem tetszenek: az én bőröm nem bírja sem a glicerint sem a kókusz olajat.
Tehát elhasználtam testápolóként. Nem volt rossz, de igazából semmi extra. Annak túl drága termék. Nem vágyom rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Betaine, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.