Klairs

Ár:   $22   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Ár:   $22
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Bőrmegújító, hidratáló tonik minden bőrtípusra

• Az érzékeny bőrt is nyugtatja, hidratálja, optimális PH egyensúlyt teremt az arcbőrnek.
  • Kulcsösszetevői a hialuronsav, centella asiatica extract,beta-glucan, lipidure.

Ár: Kb 4000 , Eladó: NDorottya23
Állapot: Felig van, Helyszín: Budapest belvaros, fizetés: Csak szemelyes atvetel

maow

2020. március 28.

Sok flakonnal elhasználtam belőle, azonnal beitta a dehidratált, kombinált bőröm, nem hagyott ragacsos érzetet maga után, nem irritált, és ár-érték arányban is kiváló. Szerencsére most már van illatmentes verziója, úgyhogy áttértem arra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Agnyecko

2020. január 28.

Én is elhasználtam ebből egy üveggel. Ez a levendulás illat nekem bejött és egyáltalán nem irritálta a bőrömet. Nagyon jó állaga van, vízszerű, de annál mégis sűrűbb, és hát ami a lényeg, kiválóan beszívódik, akárhány réteget rakhattam az arcomra (de tényleg), nagyon jól hidratál, nekem a ph semlegessége is nagyon megnyerő volt.
Amikor elfogyott, sajnos a Puritotól választottam új tonikot, de az azért nem ér ennek a nyomába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

BoBogika

2019. december 19.

Első tonerem. Elégedett vagyok vele. Igaz összehasonlítási alapom nincs, hogy egy tonernek milyennek is kellene lenni.
Hidratál és nagyon finom enyhe illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 19.

Hidratál és nagyon finom enyhe illata van.

Mayasos

2019. november 29.

Maximálisan elégedett vagyok vele! Imádom használni! Érzékeny, finnyás bőröm nagyon szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Anitabori

2019. november 12.

Az első koreai termékeim egyike, és azóta is állandó darab a rutinomban. Akár önmagában is megállja a helyét nyáron, amikor alig bírok elviselni bármit is magamon; néha 7skinezek vele, ha a bőröm igényli (pontosabban “2-3skin” is elegendő nekem, bár kifejezetten vízhiányos bőröm van.) Mindent hoz, amit ígér, az arcom puha és hidratált, feltöltött a toniktól. Mivel teljesen elégedett vagyok vele, és nem lettem érzékeny egyik illat-összetevőjére sem, ki sem próbáltam az új változatot. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 12.

Natalie

2019. október 21.

Nagyon szerettem, az utolsó cseppig elhasználtam. Nem irritált, rendkívül jól hidratált, talán a végén picit zavarta az illóolaj a nózimat. Most az illatmentes verziót használom, de hetek óta nem tudom eldönteni, hogy ezt avagy újra azt rendeljem. Lehet csak bemesélem magamnak, de mintha ez egy hajszálnyival még jobban hidratálna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

DuendePadme

2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Csomagolás: erős műanyag flakon, rázással lehet adagolni a mennyiséget
Állag: sűrű, tonik és esszencia közötti állagú
Hatás: elhasználtam, nem irritált, de valahogy nem győzött meg. Azt még nem tudom, hogy az állagot nem tudtam megszokni, és inkább a vizes tonikokat kedvelem, vagy konkréten ezt a terméket nem - így kísérletezek tovább :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Csomagolás: erős műanyag flakon, rázással lehet adagolni a mennyiséget
Állag: sűrű, tonik és esszencia közötti állagú

daydreamheart

2019. október 6.

UPDATE:
Másodszori minta kipróbálása közben rettenetesen irritált lett tőle a bőröm. Főleg az arccsontom körüli rész. Nagyon csúnyán bepirosodott és csípett is.

________________________________________________________
Mintát próbáltam ki belőle kétszer. Teljesen megvagyok vele elégedve, mert azt nyújtja amit ígér. Hamar beszívódik. Egy apró hibája csak az, hogy illóolajat tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

UPDATE:

________________________________________________________

selmeczireka

2019. szeptember 30.

A valaha volt legkedvencebb tonerem, másodszor is elfogyasztottam a teljes kiszerelést, imádom. Nem zavar az illóolaj sem, nagyon kedvelem azt a minimális, levendulás illatát. Már csak pár csepp van belőle, de ha újra veszek tonert, ezt biztos meg fogom még vásárolni...magasan veri nálam a Puritot és a Bentont is. Kísérletező típus vagyok, most egy gél tonert kezdtem meg, de ez biztos, hogy "újravevős".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Chyly

2019. augusztus 31.

Nagyon szeretem! Bombinált bőrre való, nem túl szép INCI-vel rendelkező tonikomat cseréltem le rá, mert nagyobb hangsúlyt akartam fektetni a hidratálásra.
Reggel, este használom, kb 1 hónapja. Csodás az állaga, hamar beszívódik, nem ragad. Azonnal érzem a hatását, üdébb, kisimultabb lesz tőle az arcom. Összességében is szebb a bőrképem mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Beta-Glucan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Peptidek: Copper Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

További info az összetevőről a KM-blogon >>

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.