Klairs

Ár:   $22   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Ár:   $22
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Bőrmegújító, hidratáló tonik minden bőrtípusra

• Az érzékeny bőrt is nyugtatja, hidratálja, optimális PH egyensúlyt teremt az arcbőrnek.
  • Kulcsösszetevői a hialuronsav, centella asiatica extract,beta-glucan, lipidure.

Chyly

2019. augusztus 31.

Nagyon szeretem! Bombinált bőrre való, nem túl szép INCI-vel rendelkező tonikomat cseréltem le rá, mert nagyobb hangsúlyt akartam fektetni a hidratálásra.
Reggel, este használom, kb 1 hónapja. Csodás az állaga, hamar beszívódik, nem ragad. Azonnal érzem a hatását, üdébb, kisimultabb lesz tőle az arcom. Összességében is szebb a bőrképem mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

SzTellsIt

2019. augusztus 24.

Meg vagyok vele elègedve. Nem zavar az illóolaj benne. Viszont ha picit is érzékenyebb a bőröm itt-ott (miteszert nyomok ki, erősebben megvakarom) akkor csìp, oda nem teszek belőle. Nem ragad tőle a bőröm, gyorsan beszìvja. A kis kiszerelès van meg de szerintem megveszem a nagyobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

bibogi23

2019. augusztus 6.

Próbálok olyan termékeket keresni amikben nincs illóolaj, de vmiért kíváncsi voltam hogy mit tud ez a tonik és plusz érv volt hogy kapható itthon és ráadásul kis kiszerelésbe is így nem is volt kérdés hogy kipróbálom! Kicsit sűrű állagú, gyógynövény illata van! (mint eddig minden Klairs terméknek amivel találkoztam)Az állagától függetlenül maradéktalanul felszívódik nagyon hamar, szuperül hidratál! Útban van felém a teljes kiszerelés! Engem meggyőzött!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Marietta1977

2019. július 7.

Nagyon szeretem, az állagát, hatását. Napi bőrápolási rutinom szerves része. Eddig a legjobb toner amit használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

Duende

2019. március 18.

Most fogyott el egy flakonnal (Ebayről rendeltem 2018.10.15-n, eladó: mopshell, ár: $16.49).
Ezelőtt Benton aloe&bha tonert használtam, így ahhoz képest van csak összehasonlítási alapom: Ragacsosabb, olajosabb érzetre tenyérben (én nem vattára teszem, hanem a tenyerembe rögtön, és azt ütögetem finoman a bőrömbe), az arcon azonban pillanatok alatt felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Az összetevői gyönyörűek az illóolajok kivételével, engem azonban valami miatt nem győzött meg, már untam a végére, alig vártam, hogy kivégezzem a flakont. Az illóolaj a hibás szerintem, engem kvázi zavart, és a bőröm sem volt tőle "megnyugodott". A következő tonerem: Isntree Green Tea Fresh Toner (majd jövök véleményezni azt is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

lollypoppy

2018. december 29.

Általában kerülöm az olyan termékeket, amikben vannak illóolajok, főleg annyira irritálók, mint amik ebben a tonikban is vannak (citrusfélék, eukaliptusz, levendula), de kíváncsi voltam, mit tud, szóval megreszkíroztam egy kis kiszerelést belőle. Sajnos a bőröm csúnyán szétesett tőle, tele lettem változatos formájú, méretű és elhelyezkedésű ici pattanásokkal, szóval ennyit az illóolajokról...
Amúgy szerettem használni, az illata isteni, és tetszik, hogy tonikhoz képest viszonylag sűrű az állaga, az árát viszont drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Nuvola

2018. december 15.

A kis Hamupipőke! Szerény, önreklámmentes külsejét meghazudtolóan teljesít. Nálam az eddigi -ugyancsak ötcsillagos- Whamisa, és Blithe tonerek ideje ezennel lejárt. Nem tudom, melyik összetevőjének köszönhető a hialuronsav mellett, de olyan, mintha visszacsempészne az arcra egy kis babahájat, ami sokat szelídít a vonásokon.
Nem fénylik, nem ragad. Ha valaki bőrét/orrát zavarja a karakteres illóolaj, akkor ott a lila címkés változat.
Ja, és a fent említett tonerek felébe kerül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

Ja, és a fent említett tonerek felébe kerül.

shanja23

2018. december 6.

Nagyon szuper toner, az egyik kedvencem! Hidratálja, feltölti az arcom már a rutin első lépéseként! Zsírosodásra hajlamos a bőröm, mégsem érzem kellemetlennek, nehéznek. Az illatáért is oda vagyok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

hencico

2018. december 1.

Nagyon szeretem ezt a kis tonikot. Tudom, hogy nem a legszebbek az összetevői, de eltekintek tőle. Kellően hidratál, ragyogó puha lesz utána a bőröm. Nem kell egyszerre sokat használni belőle. A cosrx tonerét használtam előtte. Ez fényévekkel jobb nála! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Amadea

2018. október 4.

Nagyon jó kis toner. Víztiszta, sűrűbb állagú folyadék, ezeket jobban szereti a bőröm, mint a vízállagúakat, érezhetően jobban hidratálnak, ez is. Mivel könnyen, gyorsan beszívódik, több rétegben is fel lehet paskolgatni.
Nekem egyelőre csak a 30 ml-s kiszerelés van meg (köszönet annak, aki megírta, hogy van ilyen), de könnyen lehet, hogy a nagyobb verziót is beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Beta-Glucan, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Peptidek: Copper Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.