Klorane

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: monika96, Módosítva: 2015. április 21.

Kategória:   Samponok

Helyreállító sampon sivatagi datolya kivonattal.

Nem tartalmaz szilikont, parabént és SLS-t.

Benedetta88

2020. július 7.

Régóta ki akartam próbálni már a Klorane samponokat, így első körben erre a termék családra esett a választásom, mert úgyis eléggé száraz volt már a hajam. Imádom az illatát, annyira kellemes, különleges és nem tucat sampon illat. Az állaga is kellemes, nem egy túl habzó csoda, de ezt ne is várja tőle senki. Viszont a balzsamjával együtt használva rendbe hozta a száraz hajamat. Inkább hajhosszamat, mivel a fejbőröm zsírosodásra hajlamos, viszont a hajam hossza és vége, mint a sivatag..., ha csak nem találok valami igazán neki valót. A hajmosások közötti idő is megnőtt egy nappal, így 3 naponta elég hajat mosnom, ami nálam igen nagy szó. Egészségesen fénylő és dús a hajam. Szilikonmentes sampon próbálkozásaim közül az eddigi legjobb!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

erika0325

2015. május 29.

Lepontozom. Szép,dús,csillogó és korpás lett a hajam. Most félreteszem, megpróbálom eltüntetni a korpát, és később újra előveszem, hátha nem ő a ludas. De addig marad a 3 pont.

Sampon keresőben vagyok, mert a kedvenc samponom, amit évekig használtam, egyszerűen eltűnt, megszűnt, ezért jó náhány sampont kipróbáltam mostanában. Volt ami be is vált, de olyan macera a beszerzése, meg kész anyagi csőd, mert külföldi oldalról rendelném, és akkor jaj csak egy sampon? tegyünk be ezt meg azt még a virtuális kosárba, ne hánykolódjon az az egy szem sampon. Hát most ő lett az aktuális lehetséges befutó. Nem akarom elkiabálni, mert még csak egyszeri hajmosáson vagyok túl, de jelenleg nagyon is meg vagyok elégedve. A hajam dús, van tartása, szépen csillog.

Jöttem áradozni. Általában 3 naponta mosok hajat, úgy, hogy a 3-ik napon már nem szeretem a hajam, és alig várom, hogy megmossam.Most ezzel a samponnal 5 napos a hajam és teljesen vállalható, még összefognom sem kell. Egyedül a tudat zavar, hogy nem volt megmosva :-) Újra veszem az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 29.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.