Kneipp

Ár:   1195 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kisverus, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. május 24.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

A természetes finom levendulaolaj és vanília kivonat egymással lágyan harmonizáló illata álomba csábít és ráhangol a nyugodt éjszakai pihenésre. Értékes összetevői védik a bőrt a kiszáradástól.

leili

2019. május 12.

Egyszer le volt értékelve a Dm-ben, amúgy elég borsos ára van, de meg fogom venni teljes áron is, mert megéri. Erőteljes lila színe van, picit megfesti a vizet, az illata valami isteni, nem szárít. A kislányom (3 éves) nagy tisztelője, bár nem gyerek termék, de nem okozott nála sem semmilyen irritációt, úgyhogy 5 * 😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Mirtill12

2017. november 9.

A finom illatkombináció tényleg megtette hatását és nagyon jól aludtam aznap este, mikor először kipróbáltam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

Adrienna

2017. május 14.

Nagyon szeretem a Kneipp termékeket, kiváló minőségű fürdőtermékei vannak. Ez a habfürdő is a kedvenceim egyike, finom illata van. Ha valóban egy kupakkal öntök a fürdővízbe, akkor tartós a habja, viszont mivel így hamar elfogy, általában fél kupaknál maradok. Főleg a téli hónapokban használom ezt a levendula-vanília kombinációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

greengirl

2017. április 25.

Egy barátnőm ajánlotta és végül kipróbáltam. Mivel rengeteg terméket használok, ritkán maradok meg egynél, de ez biztos, hogy újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Sammi1986

2017. április 20.

Ez az illatkombináció,valami fantasztikus!Nem szárít,és szuperül habzik!Most,hogy a kislányom a felét kiöntötte az üres kádba,holnap rohanok újra venni!Mindenképpen 5 csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

laracroft

2016. december 3.

Isteni illata van! Mondjuk én elég sokat öntök a fürdővizemhez, úgy megfelelően habzik, de a vizet kékeslilává színezi, ami annyira nem nyerte el a tetszésemet. Tusfürdőként is használom, annyira szeretem az illatát. Nem szárít és nekem még egyszer se színezte be a bőröm. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

borntobe

2016. október 16.

Èn leszek a fura, aki tusol vele, mivel csak zuhanyzónk van, de beleszerettem az illatába. Nagyon finom puha bőröm lesz tőle, az illata brutálisan tömény és tartós így. Arra viszont vigyázzunk, hogy az eleve picit szárazabb bőrfelületet megfoghatja - lila könyök másnap. A párom, aki szintén imádja, de nem akar nőies illatban pompázni, a zuhanytálcába önti és jó nagy gőzt csinál. Komolyan mondom, megfázásra is jó hatással van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

vtina85

2016. július 28.

Nagyon jó habfürdő, jó áron, már többször is megvettem, ami nálam ritkaság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Nagyon jó habfürdő, jó áron, már többször is megvettem, ami nálam ritkaság.

Zsuzsi216

2016. május 26.

Csodás illatú termék. Aki szereti a hosszas, pihentető kádfürdőzést annak kötelező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 26.

medeaa

2016. március 28.

Nagyon szeretem, kellemes illat, nyugtat, pihentet, a látvány is relaxáló, de valóban nem tartós a hab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.