Kneipp

Ár:   1495 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Izabel, Módosítva: 2017. december 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Lógj egyet - most a fürdőkádban. Az értékes, természetes jojobaolaj megvéd a kiszáradástól. A lazító illat, az intenzív szín és a hosszantartó hab felejthetetlenné varázsolja ezt a fürdőélményt."

Izabel

2017. január 22.

Egyszer kaptam egy Kneipp masszázsolajt, ami nem igazán vált be, így azóta nem is próbálkoztam Kneipp termékekkel. Most azonban habfürdőt keresgéltem, mivel a Balea Luxury megszűnt, az új Balea habfürdők pedig elég unalmasra sikerültek. Ez a termék viszont elnyerte a tetszésem. Már a mackós csomagolás is igazán bájos. A csobogó vízbe szoktam 3/4 kupaknyi habfürdőt önteni. Szép nagy (és tartós) a habja, finom az illata és nem szárít. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az illatos ibolya virágának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használják a kozmetikumokban.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.