Kneipp

Ár:   €1.50   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Ár:   €1.50
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Teljes ellazulás" aroma pezsgőfürdő citromfűvel. Kizárólag természetes illóolajokkal.

Tvylvis

2018. február 13.

A három Kneipp citromfüves fürdőtermék közül (pezsgőfürdő, fürdőolaj és fürdősó) ez jött be leginkább illatban. Nem tudom, miért van így, nagy különbséget nem vélek felfedezni egyébként. Hosszan pezseg, előhozza belőlem a gyereket. Jó volt, de ez a citromfüves vonal ettől függetlenül nem az én világom. Minőségre hozza a szokásosat a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

Színezék. Barnás sárga.