Kneipp

Ár:   €1.50   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Ár:   €1.50
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Vitalitás" aroma pezsgőfürdő fenyőillattal. Természetes olajokat tartalmaz.

Tvylvis

2017. november 5.

Karácsony előtt anyukám mindig vett fenyő illóolajat az illatlámpásba. Na, ennek a pezsgőtablettának egy az egyben olyan illata van. Nagyon erős, nagyon intenzív. Alapvetően szeretem, de sajnos régen és most is emlékeztet a különböző fenyő toalettillatosítókra. Maradjunk annyiban, egyszer elhasználtam, jó volt nosztalgiázni, de nem veszem újra. Érdekes módon a minősége is kicsit rosszabb volt, mint szokott. Nem olvadtak fel jól a kristályok, néha kellemetlen érzést nyújtva a kádban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.