Kneipp

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofilia, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Etta22

2016. augusztus 12.

Nagyon szuper:) Imádom a színét, illatát bár pici fürdőben mint a mienk azért néha már fullaszto picit. Bár kaptam de később lehet újra venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Marcsus

2016. július 2.

Mivel nekünk a fürdőszobában csak tusolónk van, így alig vártam már, hogy elmenjünk nyaralni és fürdőkádban nyújtózhassak a habok között, ehhez választottam ezt a habfürdőt. Ár-érték aránya egész jó, bár tegyük hozzá, hogy közel feleennyiért is lehet venni jó minőségű habfürdőket. Mi 3x használtuk, az előírt mennyiség dupláját adtuk folyó vízhez egy-egy alkalommal, és még így is maradt belőle. A vizet szépen színezi, és hatalmas, tömött, pihe-puha habokat produkál, amik nem olvadnak bele a vízbe, lehet vele játszani, kenegetni. :) Megfelelően hidratálta a bőrömet, egy picit sem szárított, viszont sajnáltam, hogy fürdés közben is csak igen gyengén lehetett érezni a finom, édes illatát. A kádat nem színezte el. Összességében jókedvre derítő, lazító termék, amit tényleg nagyon jól esik használni, de nem létszükséglet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Knubbel

2016. június 8.

Imadom! Isteni az illata es nagy lesz a hab. Es ami a legfontosabb, nem szaritja a borom. Sot, talan kicsit meg puhabb is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

medeaa

2016. március 28.

Nagyon szeretem, kellemes az illata, nagy lesz a hab, ami sajnos valóban nem tartós, de szerintem szép színe van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

meaviolet

2015. február 2.

Érdekes módon nálam nagyon is érződik az illata a vízben (isteniii), viszont habja nagyon kevés van, mivel ugye "natúrcucc". Emiatt csak négyeske, amúgy imádnám ha még habzana is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

sunshinenymph

2014. április 2.

Szeretem ezt a habfürdőt, jó nagy habot csinál. Ha eleget teszel a vízbe egyáltalán nem pisi sárga, inkább narancsos színű. Isteni az illata, és a fürdőszobát teljesen belengi. Aki azt írja mindent befog..., nos ezt nem is értem. Egy habfürdőt miért nem a fürdővízbe tesztek, ahol ugye pucéran fürdik az ember lánya? Hol a gond? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Luca33

2013. január 28.

Nekem ezidáig a kedvencem! Imádom az illatát, igenis van neki a vízben is! Igaz, nem lehetne vele világgá üldözni a páromat, aki nem bírja az erős szappanokat sem, de az miért baj? Ráadásul illóolajos, az én bőröm szereti, nem lesz tőle száraz egy óra ázakodás után sem. A színe más, mint ahogy leírták itt páran, mert a mi kádunk drapp színű :P szóval nem a pisi jut róla eszembe. Lehet hogy többet is rakok belőle,inkább narancssárga. Mindegy, nekem tökéletes, az egyetlen baj, hogy ritkán tudok kádban fürödni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

blanche-neige

2012. augusztus 19.

Muszáj lesz ideírnom, mert nem tudom hol kell feltölteni egy új krémet/sminket :/ DE én vettem ilyen 50 ml-s zacskós habfürdőt a Müllerben 349-ért. Kardamonos gyömbéres mézes illatú és az nagyon jó volt. Nem szárította a bőrömet, jól felhabosodott de az is pisisárga és azzal is óvakodni kell, hogy ne folyjon kézre mert befesti. Ezeket leszámítva jó ez a Kneippes cucc:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

ancsibancsi

2012. június 28.

Drága szerintem egy habfürdőhöz képest. Az illata mennyei, gyümölcslé, de a vízben annyira tényleg nem érvényesül. Nekem azzal nem volt gondom, hogy befog mindent, mert rá van írva a flakonra, hogy óvatosan mert fog. A víz amiben meg már feloldódott az már nem fog, viszont pisisárga színe van, erre nem tudok más jelzőt mondani és kissé illúzióromboló. Az árát biztos nem éri meg! Nem fogom újra venni! Az isteni illata miatt kapja meg 3-at.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Mesi

2012. május 8.

Nem lett a kedvencem ez a habfürdő, eléggé szárítja a bőrt! Plusz szép élénksárgára befog mindent, amihez hozzáér. Alkalomszerű használatra elmegy.
Az illata szerintem finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Az illata szerintem finom.

Antioxidánsok: Tocopherol