Kneipp

Ár:   365 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. május 22.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Egy mosoly, egy kis szórakozás, egy kis idő magadra... Az orgona- és dercefű kivonatot valamint napraforgóolajat tartalmazó fürdőkristály lágy, virágos illatával egy kis dolog csak, ami azonban örömet okoz. "

szeliger

2020. június 9.

Csalódás volt nekem ez a fürdősó, illatban és színben is másra számítottam. A kristályok inkább barnáslilásak, az oldódásnál kb. harmadáig van a kádban a víz, amikor azt mondanám, hogy most jó a szín, tényleg hasonlít az orgonalilához, aztán hígul az oldat és megint olyan barnáslilásnak láttam a vizet, csak halványabb árnyalatban. Az illatból a fürdés közben gyakorlatilag semmit nem éreztem, akkor sem, amikor később visszamentem fürdőszobába, a helyiség levegőjében nemigen maradt meg semmi belőle. A kristályok pedig száraz állapotukban határozottan orgonaillatúak, kár hogy ez valahová teljesen elillan. Pozitívum, hogy a bőrömet nem szárította, végülis a fürdőzés után jól éreztem magam.
Egynek elment, de ezt biztosan nem veszem újra, pedig kívülről olyan csábosnak tűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 9.

Antioxidánsok: Tocopherol

A közönséges orgona kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, tonizáló hatású összetevő.

buglyos fátyolvirág gyökerének a kivonata, melyet magyar szappangyökérnek is neveznek. A szappangyökér nagy mennyiségű szaponint tartalmaz, ezért az összetevővel elsősorban tisztító hatású kozmetikumokban találkozhatunk.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)