Kneipp

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. november 25.

Ár:   €1
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Szeretlek Téged" fürdősó málnával és tőzegáfonyával.

A Kneipp fürdőkristályok természetes tisztaságú termálsóját az Európában egyedülálló Saline Luisenhall ősi eredetű sókészletéből nyerik évszázados hagyományokat követve. Ez a só mentes kémiai adalékoktól, környezeti behatásoktól és természetes nyomelemeket tartalmaz.
Növényi ápoló hatóanyagokkal, tartósítószerek nélkül (pl. parabének), színező anyagok nélkül, paraffin-, szilikon- és ásványi olajok nélkül, tapasztalt természetgyógyászok és bőrgyógyászok által kifejlesztve és ellenőrizve. Bőrbarát jellege egyetemi klinika által igazolva. A Kneipp környezetvédő- és újrahasznosítást támogató vállalati filozófiát követ és tagja a németországi „Emberek és állatok jogaiért” szervezetnek.

Tvylvis

2017. november 4.

Ilyen, amikor málnaszörpben fürdik az ember. Kellemes, pirosas vízszín, édes málnaszörpillattal. Meglepően intenzív az illat, még a vízben feloldva is. A fürdősó minősége a szokásos a márkától. Én személy szerint élveztem ezt a fürdőt, visszarepített kicsit a gyerekkorba, amikor a nagyimmal tettük el a házi málnaszörpöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Sisszy

2017. július 9.

Nem sok élményt adott ez a fürdősó. A vizet szépen megszínezte, de semmi extrát nem éreztem a fürdőzés közben és utána sem. Az illatánál is többre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Antioxidánsok: Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Extract, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.