Kneipp

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csoknyom, Módosítva: 2015. március 20.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Magas tápanyagtartalmú krém, amely mélyen hidratál és pótolja a bőr zsírtartalmát, így visszaadja annak természetes rugalmasságát. Értékes összetevői a mandula- és jojobaolaj, a hidratáló avokádó kivonat, bőrvédő vitaminokat, mint az A- és E-vitamin, valamint bőrnyugtató panthenol. A mandulaolaj esszenciális zsírsavakban és E-vitaminban gazdag, hamar beszívódik és szabályozza a bőr nedvességtartalmát. A jojobaolaj ápolja és regenerálja a bőrt, meggátolja a bőr kiszáradását és ráncosodását.

Színezőanyag és tartósítószer mentes. Nem tartalmaz paraffint, szilikont és ásványi olajokat. Bőrsemleges Ph. Dermatológiailag tesztelt.

Tisza0814

2018. augusztus 20.

Az én kombinált bőrömnek tökéletes. Jól hidratál és nem zsírosít, nem okoz pattanásokat. Én szeretem a jellegzetes mandulaolajos illatát is. Télen vettem, azt hittem nyárra nem lesz jó, de tévedtem. Június végéig ezt használtam és nem volt sok a melegben sem. Annyi negatívuma van, ahogy valaki már írta itt előttem hogy úgymond "izzadt" tőle az arca. Na nekem nem az arcom, csak az orrom, úgyhogy arra nem kentem. Ettől még jár az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

sorsi77

2017. december 15.

Évek óta A kedvenc. Mindig visszatérek hozzá, bárhogy is hajlok kipróbálni újakat, előbb-utóbb úgyis vágyom már az illatára, állagára :-) Könnyű textúrájú - nem zselés-, kellemesen tölti fel az arcom, nem csipi a szemem és nem fullad tőle a bőröm!

Ja és smink alá ideális. (kombinált bőröm van)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

Ja és smink alá ideális. (kombinált bőröm van)

Marcipan84

2017. december 14.

Annyira sajnálom, de nem jött be. Az illata kellmes, de a bőröm ragacsos tapintású lesz tőle, amit nagyon nem szeretek.
Ezen kívül elkezd durván izzadni az arcom, miután felviszem. (Pedig azért nem kilószám' kenem magamra...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

Manteau

2017. szeptember 9.

Számomra A hidratálókrém. Ebből az illatcsaládból a kneipp mandulaolaj sokáig a kedvencem volt. Mikor megláttam a polcokon, hogy már krém is van belőle, azonnal be kellett szereznem. Ugyanazt a hatást hozza, az illata ugyanaz, nagyon feltölt és boldogságérzetet ad. Igen, édes, krémes, virágos az orrnak, de én nem mondanám túl töménynek. Esténként szeretem felrakni én is, és ebben elaludni. Tökéletes álomba szenderülés. A hatását is kiemelném, ugyanis nekem láthatóan szebbé teszi a bőröm. Egy éjszaka alatt rendbe hozza az arcom, ha kiszáradtam és nagyon bársonyossá is teszi a bőröm. Utána mintha még a pórusaim is összehúzódnának. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

pigglypig

2017. augusztus 1.

Most kaptam édesanyámtól, véletlenül kettőt rendelt belőle. Nagyon kis visszafogott, púderes illata van, én szeretem. Estére jobban esik használni, mert nehezen szívódik, picikét zsíros érzetet is hagy, de nem irritál, nem okoz pattanásokat, ami nálam egy hatalmas pluszpont. Lehet, hogy télen majd nappali krémnek is bevethető, nyáron túlzásnak érzem a sminkem alá. Baromi kevés kell belőle, szóval a tégely szerintem kb egy évig is elég lesz, remélem, nem romlik meg :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Reb

2016. november 30.

Jó ez a termék, a bőröm is szerette, nekem az illata is bejött. Nehezen szívódik fel, sokat kell várni, miután feltettem, így gyakran nyirkos törülközővel letöröltem a homlokomról. A hideg ellen csodásan véd. Én hűtőben tároltam, és kiskanállal vettem ki a tégelyből mindig annyit, amennyi kb. egy hétre elég volt, és áttettem egy pici tégelykébe. (Ami talán nem jó benne, az a kiszerelése, az életbe' nem akar elfogyni az 50ml, ahhoz képest, hogy tartósítószermentessége miatt hamar lejár.) Összegezve: jó, egészen jó, de nem tökéletes, nagyon vacilláltam ezzel a csillagszámmal. (Tízből kilences lenne)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Knubbel

2016. június 15.

Este hasznalom csak mert egy eleg zsiros krem, viszont ezaltal nagyon hidratal. Nagyon keves eleg belole, ugyhogy eleg sokaig kitart. Ragados erzes az elejen, de kb 5-10 perc es az eltunik. En az ajkaimra is szoktam neha kicsit felvinni, nagyon jot tesz neki. Szoval szerintem ez egy nagyon jol hidratalo krem arcra. Egyetlen kis hibaja van szamomra, hogy az illata nekem nem tetszik. Nagyi illathoz tudnam hasonlitani 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Melda

2015. november 22.

A hidegebb időkre kerestem egy tartalmasabb hidratáló krémet, ami természetes összetevőket tartalmaz, és az ára sem csillagászati, így esett rá a választásom. És meg vagyok vele elégedve, tényleg táplálja, bársonyossá teszi a bőröm, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos, fénylő réteget maga után (ami a természetes növényi olajokat tartalmazó arckrémek egyik hátulütője általában). Jojobaolaj ugyan nincs benne, helyette viszont másik kedvencemet, seavajat tartalmaz, valószínűleg ezt fordították félre az ismertetőjében. Az illata édeskés, és lehetne kicsit kevésbé erőteljes, de kábé ez az egyetlen "hibája" ennek a krémnek, emiatt viszont nem vonok le pontot, mert csupán ízlés kérdése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!