Kneipp

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beresg, Módosítva: 2013. március 6.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Növényi bőrápolás az érdes és a durva bőr ellen. A bőrvédő kenőcs alkalmas a nagyon száraz, érdes, és irritációra hajlamos bőr ápolására. Véd a környezeti befolyások ellen, mint a nedvesség, hideg, szél és száraz levegő a fűtési szezonban. A kenőcs körömvirág tartalmát földimogyoróolajjal és az avokádó erősen visszazsírozó összetevőivel kombinálják, így gondoskodva az intenzív ápolóhatásról.

A kenőcs enyhe színelváltozása természetes. Mindennapos testápolásra és arcápolásra ajánlott.

Kiszerelés: 75 ml.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

TitaniaBell

2015. április 29.

Egész télen ez a kézkrémem. Rettenetesen ki tud száradni a kezem, ezért ezt a krémet mindig magamnál hordom, nagyon sokat segít. Itthon néha összekeverem olajokkal, úgy még hatékonyabb. De bármit vásároltam eddig ettől a márkától, semmi nem okozott csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

beresg

2013. február 26.

A Müllerben vettem, a kézkrémek között találtam rá, ugyanis konkrétan kézkrémet kerestem. Az Isana ureás kézkrémét váltottam le erre a krémre. Abszolút jó választás volt! A bőrbarát összetevői miatt vásároltam meg.
Kézápolásra tökéletes, nekem eddig a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 26.

Kézápolásra tökéletes, nekem eddig a legjobb.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.