Kneipp

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Kezdődjön a fürdés a Kneipp Tündérkirálynő maracuja habzó fürdőkristállyal! A fantasztikus maracuja illata és a lágy hab uralkodni hívja a kis hölgyeket a tündérek mágikus királyságába. A magas minőségű értékes maracujamag olaj táplálja az érzékeny bőrt és véd a kiszáradástól."

csemezb

2019. április 28.

Akciósan jutottam hozzá, kíváncsi voltam, hogy mit tud, ezért megvettem, meg amúgy is néha-néha szoktam ilyesmit vásárolni. Leginkább az keltette fel az érdeklődésem, hogy habzó, mert ugyebár a legtöbb fürdőkristály nem habzik, csak színezi a vizet. Kellemes illata volt, szép színe, elég jó habot is csinált. Egy fürdéshez teljesen jó. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.