Kneipp

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Érzékeny bőrre.

A finom illat mandula virág és a különleges szerkezetű tápláló mandulaolaj, jojobaolaj és shea vaj  zuhanyozási élményt nyújt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

mariann33

2021. június 18.

A Nívea habtusfürdőt naggyon szeretem,és a Kneipp levendula fürdősó is állandó lakó,mondhatni tutira mentem amikor rendeltem egy ilyen habtusfürdőt,csak nekem a fehér hibiszkuszos van.
Szuper termék,még jobb mint a Nívea,pedig arra sincs panasz!
Hihetetlen krémes,puha,az illata isteni finom!
Természetesen jól is tisztít,az ára talán az egyetlen negatívuma,duplája a Níveanak,de ami jó,arra nem sajnálom:)
Nekem ennél több nem kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

Szuper termék,még jobb mint a Nívea,pedig arra sincs panasz!
Hihetetlen krémes,puha,az illata isteni finom!
Nekem ennél több nem kell.

pigglypig

2019. március 19.

Nagyon nagy habot képez, tényleg elég a legminimálisabb mennyiség is. Ezt vittem magammal, mikor elutaztunk a hosszú hétvégére, szuper praktikus volt, hogy borotvahabként is megállta a helyét :D Az illata fincsi mandulás, én szeretem, nyilván embere válogatja, kinek mennyire jön be. Szépen ápolja a bőrt, nem húzódik fürdés után.
Az egyetlen negatívum, hogy kicsit szeparálódik az olaj, lehet látni, hogyan válik el a habtól, nem néz ki túl biztatóan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

MaFa

2018. szeptember 4.

Egy kevés is elég a zuhanyzáshoz,jól habzik,kellemes az illata. Nem szárítja a bőrt. Biztosan más illatot is ki fog próbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

juditkaa70

2017. február 21.

Lágy,krémes hab formulájú. Egy pumpányi elég az egész test tusoláhához. Az illata mandulavirág,és hosszantartóan érezhető a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 21.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sorbitol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1