Kneipp

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Fürdőhab görögdinnyével és mentával. A különösen gyengéd textúra egy különleges élményt ajándékoz.

szeliger

2018. július 31.

Írtam már arról, hogy ami dinnyés, az hozzánk bejöhet. ennek a habnak a flakonja meg különösen vidám, nyárias, úgyhogy kellett. A hab illata picit más, mint amire számítottam, szerintem kevésbé görögdinnyés, inkább édesebb, sárgadinnyés, de mivel a dinnyeszakértő (a lányom ❤️) most ezen héten nincsen itthon, marad egyelőre az én laikus véleményem. A fehér hab jó állagú, olyan ahogyan én szeretem, kicsit keményebb, van tartása, nem folyik szét a kezem alatt, ezzel együtt jól eldolgozható, mindenhová jut belőle. Az illat közepesen erős, tusolás után is érezni. A habból én kiérzek egy kis hűsítő hatást is, ebben a kánikulás időben jólesik. Jó kis szezonalis termék, ez volt az első Kneipp habom, más illatban is szívesen kipróbálnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 31.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1