Kneipp

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 19.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Bársonyos kézfej másodpercek alatt a Kneipp® Szekundum kézkrémmel. Az értékes avokádóvaj regenerálja a bőrt, míg a jojoba olaj és a citromverbéna érezhetően ápolja, puhává és rugalmassá teszi - anélkül, hogy ragacsos érzést keltene. Az éltető illata élénkíti az érzékeket.

• gyorsan felszívódik és intenzíven táplál
  • avokádó vaj, citromverbéna és jojoba olaj
  • mesterséges színezékek és tartósítószerek nélkül
  • paraffin, szilikon és ásványi olajok nélkül
  • bőrgyógyászok és természetgyógyászok által ellenőrizve

Fancs96

2019. január 17.

A legjobb kézkrém, amit használtam! Csodálatos, mint az összes kneipp termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

A legjobb kézkrém, amit használtam! Csodálatos, mint az összes kneipp termék.

Soly77

2018. október 24.

Odáig vagyok az illatáért, mint egy citromos pie... érezni rajta némi édeset is de a citrom dominál... fantasztikus egész nap szagolgatnám, a kezem hipp hopp beszippantja utána semmi ragacsos érzet. Nekem nagyon bejött

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

cattitude

2018. október 21.

nekem a barackos szekundum van meg, amit lusta vagyok feltölteni külön termékként. szörnyen gejl műbarackillat, de hélistennek nemtartós. könnyű elkenni, kevés is elég, sőt, sokat semmiképp se érdemes kinyomni, mert kukacosodni kezd, ami rém gusztustalan. ápoló hatása közepes, nappal kézmosás után elmegy, de regenerálást nem tapasztaltam sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

ronicic

2017. november 6.

Elhasználtam egy teljes flakonnal, nem rossz, nem rossz, de csodát ő sem tett a kezeimmel, szóval továbbra is keresem A kézkrémet. Az illata szuper, üdítő, citrusos, az állaga is nagyon bejött, mivel én inkább ezeket a vizesebb állagú kézkrémeket kedvelem, mint a zsírosabbakat. Az állagánál fogva gyorsan be is szívódik, szóval ezt is tudja. A hidratáltság érzés is megvan utána egy ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Bradshaw

2017. október 17.

Imádom! Olyan csodás az illata. Pillanatok alatt beszívódik. Szuperül hidratál. Nem hagy ragacsos érzetet a kezeimen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Marietta1977

2017. október 4.

Imádom! Jó az állaga, felszívódik hamar, bár az utolsó adagokat ki kellett szenvedni a tubusból.
Isteni az illata, szeretem, felfrissít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Isteni az illata, szeretem, felfrissít.

BTLaura

2017. szeptember 27.

Az illata nekem nagyon bejön (valamiért folyton a karácsonyra asszociálok), bár könnyen telítődöm vele, nem tudom sokáig használni egyszerre.
Állagra könnyed, nem ragacsos, gyorsan szívódik.
A leghidegebb időkben nem bír el teljesen a száraz kezeimmel, de sokkal jobban teljesít, mint néhány hypeolt termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Állagra könnyed, nem ragacsos, gyorsan szívódik.

CeCeDrake

2017. szeptember 14.

Lábkrémként végezte, mert a kezemen nem bírtam elviselni az illatát. Volt benne valami zavaró, amitől egyenesen büdösnek éreztem. Szaglásztam a kezem és mindig kezet kellett mosnom, nagyon utáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

niki33

2017. március 8.

Nagyon jól hidratál, nem is gondoltam volna elsőre. Az illata nekem túl erős:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 8.

Nagyon jól hidratál, nem is gondoltam volna elsőre. Az illata nekem túl erős:(

csill87

2017. február 2.

Ud.: Teljesen ledöbbentem amikor nemrég észrevettem, hogy ez a kézkrém a tubuson lévő felirat szerint csak 3 hónapig jó... Komolyan én még nem láttam ilyen kézkrémet, amire 3 hó lenne ráírva. Pedig azért ebbe is jutott alkohol, nem is értem. Egyébként kb 6 hónapja használom és semmi bajom tőle, csak meglepő nah.....

Isteni illata van, nagyon gyorsan beszívódik, munka közben ideális. Viszont nekem csak kb fél óráig hidratál, utána már érzem, hogy száraz a kezem. Igaz nekem extrém száraz, télen ekcémás is, szóval nem egyszerű eset. De ha valakinek normál bőre van, beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Squalane eo 1 0

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2