Kneipp

Ár:   €8   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. június 22.

Ár:   €8
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók

"Új energia" testápoló tej zitromfűvel és olívaolajjal. Nedvességpótló hatású termék, védi a bőrt a kiszáradástól. Az értékes olívaolaj puhává és selymessé teszi a bőrt. Ellenőrzött natúrkozmetikum.

babuss

2020. február 11.

Csak ezt használom testápolóként, és iszonyúan jól táplálja a bőröm. A kiszáradt érzés azonnal elmúlik tőle, és hosszan megmarad a puhaság. Az illata alap nálam, ezért ezt választom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

martini11

2018. január 2.

Nem a akarom nagyon lehúzni, de azért én nem vagyok annyira oda érte. Glamour napokon vettem a Müllerben, épp kellett testapoló és Kneippben ez volt a legdrágább. Hat az illata nekem nagyon nem, nem tudom milyen illata van a citromfűnek, ha ilyen akkor nem szeretem. :D nekem kicsit arra emlékeztet ez illat mintha valami nagyon avas vagy régi lenne. Amúgy Kneipp szóval vacak nem lehet, de nem hiszem hogy többet veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

lupiusz

2017. május 27.

Mennyei ez a citromfüves illat, és nem kell belőle sok ahhoz, hogy kellően hidratáljon. Nagyon kellemes az állaga, hamar becuppantja a bőröm, az illata pedig érezhető egy ideig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

suzie19

2015. szeptember 11.

Ú, ezt nagyon szeretem!!! :) Nemrég találtam a fürdőszoba egyik polcán, és teljesen lenyűgözött! Főleg az illata, ami tényleg olyan igazi friss citromfüves, de a hatása is tetszik, könnyen beszívódik, és teszi a dolgát. Adok neki egy ötöst! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Tvylvis

2015. szeptember 11.

Ez az utolsó a Kneipp natúr testápolóiból, és bátran merem ajánlani őket.
Nem a legolcsóbb, de egyértelműen érezni lehet, hogy ebben igen sok mandulaolaj és sheavaj van, és nem az olcsóbb szója- vagy napraforgóolaj (alapból azokkal sincs nagy bajom). Nagyon jól táplálja, hidratálja a bőrt, ugyanakkor elég könnyen eloszlatható és gyorsan, nyomok nélkül felszívódik. Az illata kellemes, semleges. Leginkább a jázminos tetszett, utána jön ez az olívás, a legvégén pedig az áfonyás. Négy és fél lenne, de azt nem lehet, így kap egy ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Ez az utolsó a Kneipp natúr testápolóiból, és bátran merem ajánlani őket.

Antioxidánsok: Tocopherol

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.