Kneipp

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: La-Fee, Módosítva: 2014. június 3.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Wellness élmény, mélyen ellazító fürdöolaj. Mélykék színnel, szantálfa és pacsuli nyugtató illattal.

Lillus96

2019. június 10.

A Müllerben relax fürdőolaj után kutatva a nagy választék közül végül erre esett a választásom. Tudom, ez minőségi termék, azonban az illata engem annyira nem győzött meg. Valóban van egy wellness-es beütése, de nekem inkább férfias ez az illat. Persze ízlés kérdése. Teli kád vízben szinte viszont már az egész elenyésző, ha a leírás szerinti mennyiséget teszem bele. Ez az erőteljes kék szín pedig csak arra jó, hogy az üveg alja mindig nyomot hagyjon a kád szélén, hiába öblítem ki a kupakját is használat után, mégis lefolyik talán a nyakáról egy kis fürdőolaj. Valamint én azt sem érzem, hogy a bőröm ápolná. Emellett pedig drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

ausmorzs

2019. április 28.

Kellemes a fürdőzés ezzel a termékkel. Tényleg megnyugtató. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

Kellemes a fürdőzés ezzel a termékkel. Tényleg megnyugtató. 😊

Tvylvis

2018. június 19.

Nagyon szeretem a Kneipp fürdőolajait, valóban ápolják a bőrt, de mégsem hagynak maguk után túl olajos érzetet. Ennek az illata pedig fergeteges. A szantálfa és a pacsuli tökéletes kombinációja, mély, keleties, púderes illat, viszont számomra nagyon friss is. Állandó lakója a fürdőszobánknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

Bubucim

2018. április 30.

Már egy ideje használom, kb. 2 hónapja. Egy kupakkal szoktam önteni a fürdővízhez, ami ezután kék lesz. :) Nekem nem fogott meg semmit a kéksége, de az illata magával ragadott. Valóban nagyon ápoló fürdőolaj, ami bár olaj, csakis pozitív tulajdonságai vannak. A bőröm és a kád nem lesz a használata után kellemetlenül olajos. Sőt, törölközés után kellemes illatú, ápolt, hidratált a bőröm. Az illata tényleg Welnessre emlékeztet, szóval, aki azt szereti, ez a termék is tetszeni fog neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Mundow

2017. augusztus 19.

Kellemes illata van és szép kékre festi a vizet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Kellemes illata van és szép kékre festi a vizet.

Mamuszandra

2016. június 23.

Egyszerűen imádom! Nem kell sok belőle, nincs műanyag illata, nagyon kellemes, nyugtató.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

borapanda

2016. május 22.

én csak pár cseppet használok, de isteni az illata, másnap is érezni, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

én csak pár cseppet használok, de isteni az illata, másnap is érezni, imádom!

Khaleesi

2016. március 4.

Nagyon imádom a színét, az illata is jó. Töményen engem is összefogott, ezzel érdemes vigyázni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 4.

_-Mia-_

2016. január 28.

Ez volt az egyetlen a Kneipp fürdőolajai közül, amivel tényleg sikerült befesteni az ujjaim (érdekes előtte pirosra sose sikerült :-) ), még jó hogy az ázás közben igazából leázott. Az illata nem a kedvencem, de ez ízlés kérdése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

bekobetti

2015. december 13.

Imádok pancsolni, ezzel pedig igazán szuper. Amint megérzem az illatát, azonnal ellazulok, csodás kékké festi a fürdővizet, amit külön szeretek benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Nagy gyümölcsű afrikai szantálfakéreg. Kivonata parazita és gombaölő tulajdonságokkal rendelkezik. Fertőtlenítő tulajdonságú. Pálmaolajjal keverve használják a kozmetikában. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.